Команда

 • team

  Mартін Рааб

  лідер проєкту тел: + 41 61284 82 79 martin.raab@swisstph.ch
  Інтереси:управління фінансами (включаючи процедури / вимоги бухгалтерського обліку та аудиту)

  Cтарший експерт з питань громадського здоров’я і виконуючий обов’язки керівника відділу з телемедицини і технологій охорони здоров’я Швейцарського центру міжнародного здоров’я. Мартін має 25 років досвіду міжнародної роботи з розвитку систем охорони здоров’я та розбудови потенціалу в різних країнах Східної Європи. З 1999 року він займається проєктами охорони здоров’я в Україні, зокрема, був лідером масштабного проєкту з охорони здоров’я матері та дитини між 2001 та 2016 роками.

  Детальніше
 • team

  Тетяна Черниш

  керівниця проєктного офісу в Україні тел: +38 067 757 96 99 / офіс: +38 044 384 10 09 tetiana.stepurko@mededu.org.ua ​
  Інтереси:корупція в охороні здоров’я, платежі пацієнтів, врядування охорони здоров’я, мультисекторальне розуміння галузі охорони здоров’я і освіти, розбудова освітньої спроможності.

  PhD, має досвід роботи в дослідницьких проєктах, а також в проєктах з розробки освітніх продуктів та досвід управління в освіті і освітніх проєктах. З 2004 року працює у Школі охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія». Тетяна також є співзасновницею і членкинею організаційного комітету Літньої школи «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа» і Зимової школи «Громадське здоров’я в Україні ». Вона є також співрозробницею он-лайн курсу для платформи Coursera з врядування охороною здоров’я.

  Детальніше
 • team

  Олена Ігнащук

  координаторка з медичної освіти тел: +38 097 518 81 61 / офіс: +38 044 384 10 09 olena.ignashchuk@mededu.org.ua ​
  Інтереси:медична освіта, менеджмент в охороні здоров’я, громадське здоров’я, історія медицини.

  PhD, має медичну освіту, є кваліфікованою викладачкою – доценткою Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова і доценткою у Школі охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  Детальніше
 • team

  Валентина Ануфрієва

  координаторка управлінської освіти в охороні здоров’я тел: +38 050 569 72 51 / офіс: +38 044 384 10 09 valentyna.anufriyeva@mededu.org.ua​
  Інтереси:політики і практики забезпечення якості охорони здоров’я, управління якістю в охороні здоров’я, врядування охороною здоров’я.

  Валентина Ануфрієва – менеджерка з якості, бізнес-консультантка та старша викладачка Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія». Валентина також є аспіранткою Департаменту досліджень послуг охорони здоров’я, Маастрихтського університету, Нідерланди.

  Детальніше
 • team

  Ольга Короленко

  координаторка з розбудови потенціалу і з моніторингу й оцінювання тел: +38 067 592 28 23 / офіс: +38 044 384 10 09 olga.korolenko@mededu.org.ua​
  Інтереси:управління організаціями охорони здоров’я, громадське здоров’я, організаційна поведінка, поліпшення якості, управління послугами.

  Ольга Короленко – досвідчена керівниця програм і фахівчиня з розбудови потенціалу, володіє сильними навичками з моніторингу й оцінювання. Ольга також має досвід викладання у Школі охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  Детальніше
 • team

  Дарина Богдан

  Координаторка з розбудови потенціалу і з моніторингу й оцінювання тел: +38 066 133 88 38 / офіс: +38 044 384 10 09 daryna.bogdan@mededu.org.ua
  Інтереси: освіта і підготовка медичних працівників, професійний розвиток, громадське здоров’я, управління послугами, поліпшення якості.

  Дарина Богдан – досвідчена керівниця програм і фахівчиня з моніторингу й оцінювання. Дарина також має досвід роботи в дослідницьких проєктах та є старшою викладачкою Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  Детальніше
 • team

  Віталій Заєць

  Консультант з інформаційно-комунікаційних технологій тел: +38 067 217 45 75 / офіс: +38 044 384 10 09 vitalii.zaiets@mededu.org.ua​
  Інтереси: дистанційне навчання, освіта для управлінців, управління змінами, проектний та продакт менеджмент, комунікації та маркетинг, викладання/тренінги.

  Віталій – досвідчений проектний менеджер освітніх програм для дорослих в форматі аудиторного навчання та онлайн. Має досвід впровадження ІТ рішень для дистанційного навчання та інструментів маркетингу і комунікацій.

  Детальніше
 • team

  Юлія Дунаєвська

  Консультантка проєкту тел: + 38 097 669 41 37 / офіс: +38 044 384 10 09 yuliia.dunayevska@mededu.org.ua​
  Інтереси: професійний розвиток, клієнтський сервіс, реформа первинної медичної допомоги в Україні, електронне навчання.

  Юлія Дунаєвська забезпечує адміністративну підтримку нашого проєкту, а також координує онлайн-курси, розроблені проєктом.

  Детальніше
 • team

  Олена Охотнікова

  фінансова директорка тел: +38 067 446 70 79 / офіс: +38 044 384 10 09 elena.okhotnikova@mededu.org.ua
  Інтереси:управління фінансами (включаючи процедури / вимоги бухгалтерського обліку та аудиту)

  Олена Охотнікова забезпечує всі фінансові заходи в рамках проекту. Вона є досвідченою фахівчинею з фінансів і цікавиться фінансуванням та економічними відносинами.

  Детальніше
 • team

  Юрій Смоленський

  адміністративний директор тел: +38 050 380 11 09 / офіс: +38 044 384 10 09 yurii.smolenskyi@mededu.org.ua ​​
  Інтереси:управління і адміністрування

  Юрій Смоленський забезпечує підтримку всіх адміністративних заходів в рамках нашого проекту. Він кваліфікований менеджер з великим досвідом роботи в підприємництві та виробництві.

  Детальніше
 • team

  Віктор Артеменко

  Фахівець у сфері публічних політик і стратегічного планування офіс: +38 044 384 10 09 viktor.artemenko@mededu.org.ua​
  Інтереси: розвиток людського капіталу, вища освіта, поведінкова економіка.

  Віктор - має досвід роботи проєктним менеджером в аналітичних центрах і проєктах міжнародної технічної допомоги. Працював керівником офісу заступника міністра охорони здоровʼя, відповідального за реформу медичної освіти. Консультант проєкту з розробки публічної політики та залучення стейкхолдерів.

 • team

  Анна-Вероніка Краснопольська

  Проєктна фахівчиня з комунікацій офіс: +38 044 384 10 09 av.krasnopolska@mededu.org.ua​
  Інтереси: реформа первинної медичної допомоги в Україні, комунікації та маркетинг, протидія дезінформації, ефективне управління проєктами.

  Проєктна фахівчиня з комунікацій, має ґрунтовний досвід з розробки та реалізації комунікаційних стратегій для B2B проєктів, а також проєктів міжнародної технічної допомоги. Анна-Вероніка має експертизу в менеджменті проєктів закритого циклу й в управлінні бізнес-заходами провідних українських секторів економіки. Окрім комунікаційної стратегії в Проєкті, Анна-Вероніка також координує напрямки, що покращують впізнаваність проєкту серед цільової аудиторії та за її межами, а саме, «‎Марафон медичної освіти»‎ та подкаст «‎Намацальна медосвіта»‎.