Інтерв’ю з Олександром Шевченком про урбаністику, відновлення міст та просторовий розвиток

Поділитися

Те, що відбувається в Україні — не обмежується лише Україною.

Ця теза хоч і стосується розмови про урбаністику, але принагідно підсвічує поточну військову агресію росії в бік України й підтримку міжнародної спільноти.

Раді, що вдалося з’їздити у Львів, провідати КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського й у дворику академії записати невеличке інтерв’ю з Олександром Шевченком — засновником агенції просторового розвитку Zvidsy, нашим колегою, який опікувався оновленням дворика в ЛМА та активацією просторів інших пілотних ЗВО проєкту.

Комунікаційниця проєкту Анна-Вероніка Краснопольська поговорила з Олександром про урбаністику, просторовий розвиток й новий проєкт ReStart Ukraine, в рамках якого команда фахівців збирає й аналізує основи для майбутнього відновлення українських міст. В інтерв’ю звучить багато думок. З основних тез Олександра, які є цікавими для обдумування й над якими пропонуємо й вам замислитися:

  • після війни рамка українських міст буде змінена,
  • зараз нам потрібна передовсім інфраструктура повернення,
  • важливо, щоб люди могли висловити свою думку,
  • досвід людини поза звичним середовищем створює новий світ,
  • зараз важливо спостерігати те, що відбувається навколо, фіксувати.

Інтерв’ю вже доступно на нашому YouTube тут —> https://youtu.be/6XKQzRgZ46I

Читайте про всі запропоновані дизайни щодо оновлення та активації студентських просторів пілотних ЗВО проєкту тут —> https://mededu.org.ua/student-spaces/ 

Зйомка — PIN Production