Зустрічайте наш перший подкаст «‎Намацальна медосвіта»‎

Поділитися

Друзі, не в такий час ми хотіли б сповістити вас про вихід нашого нового проєкту. Але мусимо рухатися далі й продовжувати поширювати важливі й корисні українські наративи. 

Кілька місяців тому ми просили вас проголосувати за найліпший формат отримання інформації: подкаст чи відео —> https://bit.ly/3EyvaJE. З високим відривом переміг саме подкаст, тож весь цей час ми працювали над створенням нового продукту.

Зустрічайте наш перший подкаст, що має досить провокативний неймінг — «‎Намацальна медосвіта»‎! В аудіоформаті ведучий Михайло Винницький, соціолог, тренер і викладач Національний університет «‎Києво-Могилянська академія»‎ говорить з гостями про освіту, тобто про світ, який цікавий медикам і не тільки. В епізодах подкасту беруть участь співрозмовники й співрозмовниці з різних країн світу, з якими ми намагатимемося говорити в намацальний, а отже доступний, практичний і корисний спосіб. 

Ми матимемо як українськомовні, так і англомовні епізоди. Тож якщо ви чекали на якийсь знак, щоб поліпшити свої знання англійської мови, — то ось він!

Зазубрення фактів для КРОКу, зовнішнє незалежне оцінювання, IFOM, тестування як мірило якості. Халати й шапки як символи професії. Корупція в охороні здоров’я і в  закладах вищої медичної освіти, практичне навчання й гуманітарна складова вищої освіти. Що потрібно із цього всього для якісного формування людяного лікаря? Підписуйтеся на наш подкаст на всіх доступних платформах і дізнавайтеся відповідь першими —> https://li.sten.to/s6xcf0ac

Перший епізод релізимо завтра, а зараз послухайте трейлер. Чи вже впізнали голоси наших гостей? Даємо коротку підказку: ми вже маємо прекрасні епізоди з одним видатним британським нейрохірургом, британською лікаркою з паліативної медицини й українським відомим анастезіологом.

Також наприкінці кожного епізоду вас чекають цікаві коротенькі рубрики від наших колег:

  • рубрику про книги «‎Що ви там вже вичитали?!» або «‎Нащо мені ті книжки, я ж читав накази!» веде Матвій Хренов, співзасновник Українського центру охорони здоров’я,
  • рубрику «‎МЗС», aka медицина, заснована на свідченнях, веде Дмитро Гуляєв, керівник видавничих, дослідницьких та освітніх проєктів, ГО Українська Асоціація боротьби з інсультом.

Подкаст «‎Намацальна медосвіта»‎ створено в співпраці зі студією подкастів The Ukrainians.