Зустрічайте марафон медичної освіти

Поділитися

Ми підготували для вас дещо особливе, довжиною більш ніж у рік! Третій рік проєкту з чотирьох, що складають першу фазу підходить до завершення. Під час підготовки до річної конференції ми побачили потребу у детальнішому висвітленні підсумків першої фази Проєкту. Тут з’явилася ідея інноваційного формату, що був би прийнятний упродовж пандемії COVID-19, а саме систематичні й тривалі дискусії та рефлексії у форматі прямих трансляцій.

Відтак ми започатковуємо марафон медичної освіти — більш гнучкий і сфокусований на потребах спільноти формат річної конференції україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»! Марафон триватиме з листопада 2021 по грудень 2022 року й передбачає періодичні відеовключення про найважливіше в розвитку людських ресурсів в охороні здоров‘я. В перші місяці марафону обговорення відбуватимуться щосереди й триватимуть орієнтовно 1,5 години. 

Під час марафону команда Проєкту, експерти, консультанти та партнери презентують численні здобутки та результати, що були досягнуті під час першої фази впровадження проєкту. 

Ми організовуємо цю подію, щоб викристалізувати здобутки медичної освіти, розвитку людських ресурсів і підсвітити інші важливі теми як в Україні, так і в закордонному професійному медіапросторі. Віримо, що високоякісні дискусії з актуальних тем сприятимуть рефлексіям щодо рутинної щоденної роботи медичних освітян, медичних працівників і мають шанси призвести до кращих практик і ставлень до охорони здоров’я в цілому. 

Такі дискусії та зворотний зв’язок від експертів, професійної спільноти та суспільства зможуть створити основу й змалювати рамки другої фази проєкту. Якщо читаючи цей текст у вас з’явилася ідея заколабити з нами стрім, або долучитися до контентного співтворення — you are welcome!

Переглянути всі актуальні випуски марафону медичної освіти можна за цим лінком —> Марафон медичної освіти (mededu.org.ua)