Завершення супервізійно-менторського курсу для фасилітаторів і фасилітаторок груп рівних

Поділитися

У грудні ми завершили тримісячний супервізійно-менторський курс для фасилітаторів і фасилітаторок груп рівних, які вже мають досвід проведення зустрічей.

Запит на супервізійні зустрічі й розвиток навичок, у першу чергу, підтримки в складних емоційних ситуаціях, сформувався наприкінці березня. Після початку повномасштабного вторгнення фасилітатори й учасники груп рівних намагалися визначитися як продовжувати зустрічі, зважаючи на переміщення людей в Україні та за її межі, а також емоційні й психологічні виклики.

Враховуючи ці потреби, команда Проєкту спільно з освітньою тренеркою, фасилітаторкою Ольгою Бершадською за участі фасилітаторок груп рівних розробила супервізійно-менторський курс.

Цей курс дав можливість 17 учасницям й учасникам дізнатися більше про можливості фасилітації, подивитися на свої сильні сторони й потенціал для розвитку, а також зосередив увагу на тому, як заземлятися, шукати опори в собі й колегах. За відгуками учасників набуті навички й вивчені підходи є дуже цінними не лише для проведення зустрічей груп рівних, а й для медичної практики, взаємодії з колегами та пацієнтами в різних професійних ситуаціях. Упевнені, що успіх і магія курсу — це люди, які щиро бажають навчатися, підтримують один одного й діляться отриманими знаннями.

Дякуємо за цей суперовий досвід і за силу спільноти, яка формується навколо груп рівних! Ділимося кількома відгуками для натхнення:

  • «Курс надзвичайно корисний і цікавий. Він не просто змінює поведінку, він змінює саме мислення. Я стала фасилітувати розслабленіше й водночас впевненіше. Буду щаслива, якщо будуть ще подібні курси, в яких я братиму участь».
  • «Курс насправді своєчасний, оскільки відбувся в дуже непростий час, коли складно зберігати мотивацію, а підтримка є дуже важливою. Після основного навчання не очікувала, що буде продовження. А цей курс відкрив багато можливостей фасилітації, допоміг визначити, де я можу розвиватися ще. Отримала додаткову мотивацію для продовження організації зустрічей груп рівних завдяки чудовим людям, які брали участь у курсі!»  

Підсумовуючи рік, складаємо в скарбничку вражень теплоту й підтримку учасників і учасниць курсу, а на прийдешній рік уже маємо ідеї від фасилітаторів для подальшого навчання!