Запрошуємо на панельну дискусію «Досвід розподілу ролей на первинці: кваліфікація чи довіра?»

Поділитися

Зараз ми проводимо у Львові освітній інтенсив для команд ПМД у рамках пілотного проєкту «Медсестра з розширеними повноваженнями».

Під час події ми працюватимемо над покращенням командної роботи та рівнем довіри між лікарями, медичними сестрами та управлінцями, щоб підвищити якість надання послуг у закладі та його ефективність, а також покращити робочу атмосферу. Крім цього, учасники й учасниці зможуть покращити свої комунікаційні навички й дізнаються як ліпше залучити пацієнтів і пацієнток до процесу лікування, а також поглиблять свої знання про медицину засновану на свідченнях. Поміж тим, усі зможуть посилити свої клінічні навички завдяки серії насичених тренінгів з відпрацювання технік і практичних аспектів вакцинації.

Запрошуємо вас сьогодні дистанційно долучитися до панельної дискусії «Досвід розподілу ролей на первинці: кваліфікація чи довіра?», яка почнеться вже за кілька годин, о 16:30 й триватиме до 18:00. Ми вирішили незаплановано зробити стрім, оскільки вважаємо цю панель особливо потрібною нашій спільноті.

Ми звикли звертати увагу на такі практичні речі, як обладнання чи ремонт. Проте, мабуть, враження пацієнтів і пацієнток щодо отриманої допомоги найбільше формують ненамацальні, тобто непрактичні речі, приміром, ставлення, комунікація, а також довіра. То ж, яким є розуміння довіри в отриманні й наданні допомоги на ПМД? У чому її цінність? Який досвід вибудови довіри з пацієнтами й пацієнтками, а також всередині команд мають заклади ПМД? Що є передумовою вибудови цієї довіри? Усі ці запитання сьогодні проговоримо під час панельної дискусії.

Спікери та спікерки:

  • Дарина Богдан, координаторка з розбудови потенціалу та з моніторингу й оцінювання, україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти»,
  • Вадим Вус, лікар загальної практики, тренер компетенцій лікарів у проєктах МОЗ, ВООЗ, Програми розвитку ООН, USAID,
  • Вікторія Покоєвчук, головна лікарка КНП ЦПМСД «Ювілейний» РМР,
  • Катерина Гурієнко, заступниця директора з питань реформування надання медичної допомоги, КНП «ДМП№6» ОМР,
  • Наталія Палій, медична сестра, керівниця відділу інфекційного контролю, КНП Коломийський міський ЦПМСД.

Вмикайтеся о 16:30 тут —> https://bit.ly/3RVJLBS! І якщо маєте запитання до спікерів і спікерок — залишайте їх під дописом.