Встигніть зареєструватися на новий тренінговий онлайн-курс для фасилітаторок і фасилітаторів Груп рівних

Поділитися

Шукаєте ефективний безперервний професійний розвиток (БПР) для себе? Не шукайте, просто створіть його самостійно!

Оголошуємо конкурсний відбір для лікарів і лікарок, медичних сестер і медичних братів первинки з усіх областей України на участь в останньому тренінговому онлайн-курсі для майбутніх фасилітаторів і фасилітаторок груп рівних у рамках першої фази україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Якщо ви прихильник або прихильниця самокерованих форматів навчання, не чекаєте поки хтось організує наступний тренінг, а створюєте можливості для ефективного навчання тут і зараз, прагнете поліпшувати якість медичних послуг у вашому закладі, то ми шукаємо саме вас!

Навчання проходитиме в онлайн-форматі з 16 березня 2023 року з подальшою зустріччю наживо. Після проходження навчання ви зможете організувати власну групу рівних і розвивати цей унікальний БПР-формат у власному закладі або навіть населеному пункті!

Групи рівних є сучасним, наближеним до практичної діяльності медичних фахівців форматом БПР. Участь у зустрічах груп рівних не лише сприяє отриманню сучасних знань і навичок, а й формуванню спільноти активних та вмотивованих фахівців первинки, які прагнуть постійно розвиватися у власній професії заради поліпшення якості медичної допомоги.

В Україні вже діє понад 50 груп рівних, завдяки яким фахівці під час регулярних зустрічей можуть розібрати складні клінічні випадки, обмінятися досвідом й обговорити досягнення, помилки та особливості професії. Це сприяє професійному зростанню, розбудові професійних зв’язків із колегами, заснованими на довірі. Долучення до спільноти найкращих фахівців України — значний бонус цього навчання!

Ви можете заповнити аплікаційну форму до 5 березня 2023 року тут: https://forms.office.com/e/y1PnF4w1ZF Результати відбору повідомимо до 9 березня 2023 року. Відбір учасників й учасниць проходитиме на конкурсній основі. До участі в тренінгу ми запросимо відібраних учасників й учасниць. Після проходження навчання команда Проєкту підтримуватиме розвиток груп рівних.