Вітаємо випускників групи рівних! Натхнення та вмотивованості фасилітаторам

Поділитися

Зараз 8:30 ранку, субота. А нас настільки переповнює радість, що не можемо не поділитися з вами таким дорогоцінним нам почуттям WOW-ефекту.

Річ у тім, що вже дуже скоро з’явиться 27 осередків, де медичні освітяни зможуть розвивати свою викладацьку майстерність. Цього тижня 27 фасилітаторів Груп рівних в закладах вищої медичної освіти завершили навчання та отримали сертифікати!

Нові осередки — основа спільноти, яка прагне змін у медичній освіті, впроваджує нові методики викладання, чує та розуміє потреби студентства. Ми безмежно раді ще й від того, що наші учасники та спікери продовжують зустрічатися в клубі випускників, щоб вивчати досвід один одного! Це велика втіха, що навчання, спілкування й обмін досвідом виявилися максимально цінними для обох сторін процесу навчання. Тому, at this very moment, ми розуміємо, що рухаємося разом зі спільнотою в правильному напрямку. Це надає сил та вмотивованості кожного дня йти далі. Дякуємо!

Бажаємо вам, щоб натхнення не згасало й щоб учасники та учасниці організованих вами Груп рівних з такою ж віддачею навчалися у форматі рівний-рівному!