Відкрито реєстрацію на другий модуль курсу з викладацької майстерності

Поділитися

Набір заявок триває з 21 по 28 січня 2022 за цим посиланням —> https://forms.office.com/r/1hk2QwVGuV. Участь у курсі безкоштовна. Результати відбору будуть надіслані аплікантам й апліканткам 1 лютого 2022 року.

Другий модуль присвячений компетентнісному підходу у викладанні. Упродовж навчання розбиратимемося з таким:

  • як знайти баланс між стандартами, нормативами й правом на академічну свободу,
  • створити мапу свого курсу і вільно оперувати результатами навчання, 
  • що таке силабус і як його створити.

У структурі курсу три практичних заняття, тому важливо брати участь у всіх трьох. І домашнє завдання, яке потрібно буде вчасно надіслати. Ті освітяни й освітянки, які своєчасно виконають всі умови курсу — отримають сертифікат про успішне завершення. Сертифікат розрахований на 10 годин (0,3 кредити).

У будь-якому разі пропонуємо вам керуватися нашим улюбленим learning by doing — ми не говоримо «я не вмію», ми говоримо «я спробував і у мене вийшло». Теж саме до речі і з силабусами — не такі вони вже й загадкові, щоб не спробувати.

І тепер найприємніше. Навіть якщо ви не брали участі у першому модулі третього випуску з викладацької майстерності — у вас всеодно є чудова нагода приєднатися до нас і навчатися вже на другому модулі. Набір на модуль 2 проходитиме в четверту групу, яку вестимуть Людмила Пономарьова й Оксана Ташкінова.

Подавати заявку можуть освітяни й освітянки усіх медичних і медсестринських ЗВО України. Тож заповнюйте аплікаційну форму й дізнавайтеся більше про умови участі. Чекаємо на ваші вмотивовані заявки!