Відкрито конкурс на участь у пілотному проєкті «Медсестра з розширеними повноваженнями»

Поділитися

Wow-новина! Ми оголошуємо конкурс на участь у пілотному проєкті «Медсестра з розширеними повноваженнями» для закладів, що надають первинну медичну допомогу. Далі трошки деталей.

Як ви знаєете, у 2018-му році Швейцарський інститут тропічної медицини та громадського здоров’я (SwissTPH) за фінансування Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation, SDC), та бенефіціар проєкту Міністерство охорони здоров’я України розпочали проєкт «Розвиток медичної освіти в Україні». Наш проєкт охоплює всі рівні медичної освіти: додипломне навчання та післядипломне (інтернатура), безперервне професійне навчання для сімейних лікарів, середнього медичного персоналу (сімейних медичних сестер) та керівників закладів первинної медико-санітарної допомоги.

Нагадаємо, що реформа системи охорони здоров’я розпочалась із закладів первинної медичної допомоги. Проте, роль сімейної медичної сестри наразі лишається недооціненою та здебільшого обмежується формальними функціями. Пілотний проєкт «Медсестра з розширеними повноваженнями» покликаний покращити доступність послуг для пацієнтів й ефективність використання ресурсів системи охорони здоров’я через посилення ролі медичної сестри, а саме:

  • підвищення статусу медичної сестри
  • зростання фінансової ефективності та ефективності роботи закладу
  • підвищення задоволеності клієнтів

Період реалізації пілотного проєкту — березень-грудень 2021-го року. До участі у відборі запрошуємо заклади, що надають ПМД:

  • будь-якої форми власності
  • мають підписану угоду із Національною службою здоров’я України
  • кількість фізичних осіб лікарів що надають первинну медичну допомогу в закладі — від 8
  • наявність у штаті лікарів-інтернів

Дедлайн для заповнення анкети на участь у конкурсі: 20 березня 2021 року. Анкета за посиланням тут —> https://bit.ly/3rbcYwa