Відкрита реєстрація на онлайн-курс «Медична допомога в період пандемії»

Поділитися

Під час епідемії доказова і надійна інформація є вкрай важливим засобом захисту як медичних фахівців, так і пацієнтів, тому пропонуємо медичним сестрам і братам, сімейним лікарям, педіатрам, терапевтам, які працюють на первинці пройти цей онлайн-курс і заощадити час на пошуки надійної та корисної інформації. На вас чекатиме найактуальніша інформація від провідних фахівців України, зокрема з таких питань:

  • Коронавірусна хвороба: основи інфекційного контролю в амбулаторній практиці. Візити вдома
  • Патронаж новонароджених в період пандемії COVID-19
  • Практика телефонних консультацій: алгоритми успішної комунікації фахівців у період пандемії
  • Консультування пацієнтів з панічними атаками в період пандемії: роль сімейного лікаря і медсестри та медбрата
  • Вакцинація в період пандемії COVID-19
  • Коронавірусна хвороба і серцево-судинні захворювання: міжнародні настанови
  • Алгоритми ведення вагітності, пологів і новонароджених при коронавірусній хворобі
  • Коронавірусна хвороба та імунодефіцитні стани
  • Коронавірусна хвороба та хронічна патологія легень

Онлайн курс складатиметься з восьми онлайн-лекцій, доступних на Youtube-каналі проєкту. Кожен учасник та учасниця, які прослухають усі вісім лекцій й успішно складуть тестування з кожної теми (80% правильних відповідей у тесті), отримають електронний сертифікат БПР.

Організатори хотіли б максимально врахувати ваші потреби під час проведення цього онлайн-курсу, тому бажано заповнити наступну форму за посиланням:

https://bit.ly/3apOZky

Онлайн-курс розроблений Академією сімейної медицини України у співпраці з україно-швейцарським проєктом «Розвиток медичної освіти», за підтримки Української академії педіатричних спеціальностей і Всеукраїнської асоціації дитячих імунодефіцитів за сприяння Національної служби здоров’я України, Центру громадського здоров’я МОЗ України й Міністерства охорони здоров’я України.

Ця ініціатива триватиме з 3 квітня до 28 квітня 2020 року (доступ до тестів для отримання сертифікату БПР буде відкрито до 1 червня 2020 року). Тож приєднуйтеся, долучайте колег, поширюйте інформацію. До зустрічі у прямому ефірі вже за декілька днів! І будьмо здорові!