Відбулися тренінги з розвитку володіння навичками ефективних комунікацій в БДМУ та ЛМА

Поділитися

Кожен університет має свої потреби, запити та особливу організаційну культуру. Не завжди освітні події, які ми організовуємо для всіх медичних пілотних і непілотних ЗВО, дають відповідь на специфічний запит. Тому ми підтримуємо окремими тренінгами розвиток освітнього середовища кожного пілотного медичного ЗВО, який формулює свій запит і звертається за підтримкою до Проєкту.

Як підлеглим конструктивно донести ідею до керівництва? Як керівництву краще комунікувати з підлеглими? Що таке спонукальна комунікація? Думали та працювали над ефективними комунікаціями разом із Буковинським державним медичним університетом та Львівською медичною академією імені Андрея Крупинського. Долучали інтерактив, згадували фейспалми через не завжди свідому комунікацію, багато рефлексували та змінювалися.

Ми невимовно раді, що 100% учасників події надзвичайно задоволені таким форматом тренінгу та контентом і планують використовувати навички в подальшому! Дякуємо всім за максимальну залученість та вмотивованість! А Матвію Хренову та Олексію Ковжуну дякуємо за топовий контент!