Управління якістю в охороні здоров’я

Поділитися

Курс «Управління якістю в охороні здоров’я» познайомить вас із теорією загального управління якістю (Total Quality Management), принципами, процесами й інструментами управління якістю в закладі охорони здоров’я, а також покаже роль загального управління якості для бізнесу, системи охорони здоров’я, громади і суспільства.

Курс допоможе вам зрозуміти різницю між технічною та функціональною якістю, а також чим клінічна якість відрізняється від задоволеності пацієнта. Ви дізнаєтеся як планувати, керувати та оцінювати систему управління якістю. Ви побачите різні стандарти та зможете обрати найбільш придатні для вас інструменти менеджменту цього поняття у власному закладі.

Наш курс створено для менеджерів в охороні здоров’я: головних лікарів та їх заступників, завідувачів відділень, головних медичних сестер. Проте в ньому можуть брати участь всі, хто цікавиться питаннями управління якістю саме в охороні здоров’я. Також запрошуємо всіх, хто хоче розібратися в основах побудови й успішного функціонування системи управління якістю в закладі охорони здоров’я, а також своєї ролі в ній. Ви, навіть, зможете використати курс як вступний інструктаж з управління якістю для всіх співробітників вашого закладу охорони здоров’я, або як БПР.

Ми запросили спікерів-практиків, які дотичні до розробки, впровадження та керування системами менеджменту якості у своїх закладах охорони здоров’я, які вже пройшли шлях, що ви обираєте зараз, і можуть поділитися досвідом.