Так-так, нам вже 2 роки! І ми дякуємо вам за підтримку

Поділитися

У грудні Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» приймав вітання до свого 2-річчя. Ми із захопленням і вдячністю не лише отримували побажання, але й читали ваші відгуки про досягнення: особистісні та наші спільні. Завдяки вашим словам відчуваємо, що обраний Проєктом шлях розвитку медичної освіти є потрібним, своєчасним та супроводжується якісними змінами!

У хвилини сумнівів ми перечитуємо ваші побажання, й темрява розсіюється, а світло наприкінці тунелю яскравішає! Дякуємо кожній і кожному за побажання та підтримку, пишіть ще. Тож не полишаймо зусиль і лупаємо сю скалу разом! А поки пропонуємо почитати найтепліші слова:

Оксана Петринич, доцентка кафедри сімейної медицини, БДМУ: «Найвагоміше — це цінності які підтримує та вселяє проєкт: доброчесність, якість, безперервна освіта й розвиток, повага, рівність і люди, яких я зустріла. Як казав Арсен Жумаділов у відео «Як працює ДП «Медичні закупівлі України» — «ціннісно конгруентні мені».

Завжди була переконана, що свою роботу треба любити, а працювати якісно та відповідально. В іншому випадку краще навіть не починати. Тобто натхнення для професійного розвитку має йти з любові до своєї професії. Це обов’язкова опція, особливо у сфері медичної освіти. Разом з цим, зустрічі з лідерами в освіті, експертами медичної галузі, колегами-освітянами з «вогником в очах», впровадження практики зворотного зв’язку від студентів додають азарту й надихають вдосконалюватись і впроваджувати нові інструменти. Перевірено на собі!»

Наталя Шигонська, доцентка кафедри громадського здоров’я, ЖМІ: «Мене надихає ваша команда й сформована стратегія, як у змістовому, так і в процесуальному аспектах. Хочу особливо зазначити вашу гнучкість й адаптацію до нових умов. Усі нові ініціативи дійсно актуальні й відповідають очікуванням закладів.»

Яна Телекі, доцентка кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, БДМУ: «Завдяки вам цей рік став для мене особливим. Я не буду згадувати в майбутньому COVID-19, я пам’ятатиму, що 2020-й дав мені можливість стати учасником бренду «україно-швейцарський проєкт». Дякую вам за те, що зробили мене кращою, що повірили в мене, та дали шанс! Я впевнена, що ми зустрінемося! Бажаю усій команді проєкту, всім родинам цих янголів змін, здоров’я, миру, мотивації та, звісно ж, карколомного фідбеку й «повних напрацювань валіз»! Нехай на вашому шляху будуть люди, повні шаленої енергії, люди, які мотивують!»

Софія Гусак, доцентка кафедри внутрішньої медицини № 2, ТНМУ: «Зичу всій команді україно-швейцарського проєкту успіхів і процвітання, впевнено досягати поставлених цілей і рухатися до поставленої мети! Хочу щиро всім вам подякувати й запевнити, що ви робите велику справу для майбутнього нашої України.

Медична освіта в Україні потребує реформ, і безперервний професійний розвиток сьогодні є необхідним для викладачів і медичних працівників. Завдяки проєкту кількість високоякісно підготовлених і мотивованих фахівців у медицині невпинно зростає! Дякую усім причетним за натхнення, дороговкази, нові обрії та цілі! Нехай час Різдва буде для кожного з вас по-особливому теплим, радісним, наповненим миром, світлом і добром!»