Симуляційний тренінг для сімейних лікарів, медсестер, інтернів та студентів

Поділитися

Маємо для вас цікаву пропозицію провести другу половину дня у Львові на навчанні.

По-перше, 21 травня о 10:00 ми відкриватимемо центр медичної симуляції у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського, який був збудований спільними зусиллями ЗВО, місцевої влади Львову та україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Нова лабораторія клінічних навичок вже включає спеціально обладнані зали для навчання медичного персоналу первинної медичної ланки. Словом, наявність такого центру необхідна для практичних відпрацювань сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, а також медсестер, які планують працювати в сімейній медицині. 

А по-друге, після екскурсії центром ми пропонуємо сімейним лікарям, лікаркам, а також медсестрам і медбратам долучитися до відпрацювання практичних навичок на двох цікавих тренінгах:

  • Техніка отоскопії. Найпоширеніші знахідки при отоскопії (тривалість 30 хв)
  • Техніка введення вакцин (тривалість 30 хв)

Тренери: Ігор Заставний та Анастасія Ходан, сімейні лікарі сімейної амбулаторії ВУЛИК.

Зареєструватися можна за посиланням тут до 19 травня —> https://bit.ly/3uQXorA На жаль, проєкт не покриває транспортні витрати та проживання для учасників й учасниць тренінгів. Тому ми радо вітатимемо представників і представниць зі Львова, а також Львівської області. Та оскільки ідея провести другу половину дня п’ятниці у Львові нам видається досить натхненною, то маємо надію, що й інші регіони зможуть доєднатися.