Стартував новий набір до Азовської школи сімейного лікаря 2021

Поділитися

Може ви й не вірите зараз своїм очам, що читають цей текст, але сьогодні стартував новий набір до Азовської школи сімейного лікаря 2021 у Бердянську!

Оновлений інтенсивний освітній курс для фахівців і фахівчинь первинної ланки проходитиме 17-19 вересня 2021. Ми дуже чекаємо на заявки від вас: сімейні лікарі й лікарки, педіатри, терапевти й терапевтки, а також медсестри й медбрати.

Підкреслимо, що Школа проводиться із застосуванням новітніх навчальних методик і міжнародних алгоритмів надання медичної допомоги. На вас чекають тренінги з відпрацювання клінічних навичок, лекції й клінічні воркшопи базовані на принципах доказової медицини. 

Особисто ми не бачимо причин зволікати. Реєструйтеся вже зараз тут —> https://bit.ly/3jmFbze На основі аплікаційної форми буде відібрано до 50 найвмотивованіших учасників й учасниць, тому просимо вас максимально виважено заповнювати анкету, приділяючи особливу увагу мотиваційному листу.

А поки нагадуємо вам критерії участі:

  • актуальна практична діяльність на первинній ланці
  • ви зареєстровані в системі E-Health
  • ви вже щеплені принаймні однією дозою вакцини від COVID-19
  • ви маєте можливість передати набуті знання колегам у своєму регіоні; зараз говоримо про проведення щонайменше двох інформаційно-освітніх заходів у регіоні/громаді своєї практичної діяльності
  • останній критерій хоч і додатковий, але не менш вагомий: фасилітація груп рівних.

Організатори заходу: ГО «Академія Сімейної Медицини України»/ A, Україно-Швейцарський проєкт «Розвиток Медичної Освіти», ГО «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей».

Уже не терпиться попрацювати з вами, тому дуже-дуже чекаємо на ваші заявки!