Щорічна конференція SESAM 2022: відгуки учасниць

Поділитися

Ніколи не пізно поділитися враженнями з корисної події! Минулого місяця 11 делегаток від України відвідали 27-му щорічну конференцію SESAM 2022, що проходила в Іспанії.

Упродовж трьох днів учасниці ґрунтовно занурилися в симуляційну медицину: досліджували сучасні технології в медичній освіті, вивчали можливості для навчання на симуляційних манекенах й у віртуальній реальності. Представниці відвідали тренінги й майстер-класи з викладання комунікаційних і клінічних навичок, а також познайомилися з провідними експертами й експертками в галузі симуляційного навчання, з якими навіть мають нові цікаві плани для спільних проєктів. Усі повернулися натхненні ідеями удосконалення симуляційних центрів у своїх ЗВО. 

Ділимося з вами найважливішими висновками, які зробили учасниці конференції:

  • «Велика вдячність за можливість долучитися до конференції вдруге, але особливо круто наживо. Досить вагомо було мати можливість побачити досвід фахівців з інших країн, поспілкуватися щодо їхнього шляху розвитку, досягнень, викликів і проблем при впровадженні симуляційних технологій навчання у їхніх закладах. Важливим моментом стала  робота у воркшопах спільно з іноземними колегами, яка дозволила побачити сучасні напрямки розвитку симуляційних технологій».
  • «Унікальна можливість ознайомитись із новинками сучасних, максимально реалістичних і високофункціональних манекенів. Особливе вау від локацій віртуальної реальності: пологи, інтубація пацієнтів, надання першої невідкладної допомоги на місці події, на пляжі при утопленні й проведення базових заходів підтримки життя».
  • «Розбудова медичної симуляції в умовах війни на території нашої країни — один із ключових чинників гарантії якості медичної освіти».
  • «Симуляційне навчання — запорука зменшення ризиків смертності. Симуляція може підвищити рівень професійності в системі охороні здоров’я. Ніколи не пізно вчитися».
  • «Надзвичайно важливо правильно методично вибудовувати симуляційні тренінги, навчати викладачів технологій і методологій симуляційного навчання. Психологічний супровід симуляційного навчання потребує подальшої імплементації в роботу симцентрів». 

Ми щасливі, що цьогорічна зустріч показала цікаві напрями для подальшого розвитку симуляційних технологій у навчанні студентів, а також надихнула на ідеї для нових проєктів та партнерств. Обов’язково подавайтеся на участь наступного року!