Розповідаємо про Україно-швейцарський літній клуб

Поділитися

Наше з вами літо буде реально насиченим на події. Вже почали готувати для вас Україно-швейцарський літній клуб, що проходитиме 30 липня — 1 серпня. Тож налітайте на форму подачі заявок!

Серед багатьох освітніх подій, що ми пропонуємо, Україно-швейцарський літній клуб, без перебільшень, є надважливим для медичних лідерів і лідерок. Словом, це майданчик для розвитку свідомих рішень, розширення світогляду, а також рефлексії про власні й професійні цінності, що формують ландшафт послуг охорони здоров’я. І все для того, щоб ви продовжували навчатися розв’язувати нетипові й складні завдання, які навалюються щодня. Упродовж клубу говоритимемо з вами на професійну тематику, і не тільки — беремо до уваги все, що може бути корисним для фахівців охорони здоров‘я, які приймають рішення завдяки критичному мисленню і дбають про розвиток системи спільними зусиллями.

Тим-то й закликаємо вас вирватися з рутинного насиченого викликами робочого життя і поринути у придатний для розвитку простір, який ми створюватимемо разом!

Дедлайн подачі заявок — до 20-го травня, тобто маєте ще 2 тижні. Посилання тут —> https://forms.office.com/r/SZyehsAVDS