Результати зовнішнього оцінювання першої фази Проєкту

Поділитися

Друзі, раді повідомити, що наш Проєкт успішно пройшов зовнішнє оцінювання. А це означає, що ми продовжуватимемо розвивати медичну освіту в Україні й рухати покращення в охороні здоров’я разом із вами!

Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» реалізується в Україні Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH) за фінансової підтримки Швейцарського агентства розвитку та співробітництва (SDC). Перший чотирирічний етап реалізації проєкту розпочався у грудні 2018 року. Проєкт реалізується у співпраці з Міністерство охорони здоров’я України, фокусуючись на пріоритетах, які встановлені з метою ефективності надання медичної освіти й відповідності наявним потребам охорони здоров’я в Україні. 

Детальніше про логіку системного підходу Проєкту читайте тут —> https://bit.ly/3SyGSc4. Також ділимося з вами важливим звітом Swiss TPH за 2021 рік, який допоможе краще зрозуміти й наші пріоритети —> https://bit.ly/3JHT3z3

У процесі оцінювання незалежні експерти провели інтерв’ю з 35 партнерами, представниками ЗВО та іншими залученими до Проєкту сторонами. Кілька інтерв’ю були проведені до повномасштабного вторгнення росії, переважна більшість розмов — протягом травня 2022 року у форматі онлайн. Інтерв’ю мали на меті отримати від респондентів інформацію й оцінити актуальність Проєкту, його ефективність, вплив на розвиток медичної освіти в Україні, а також результати. 

Радіємо, що всі респонденти дуже високо відгукнулися щодо місії Проєкту та його ролі в розвитку системи медичної освіти в Україні, відчули реальний вплив й з теплотою відгукнулися про команду. Від себе додамо, що ми продовжуватимемо нашу плідну співпрацю з пілотними ЗВО й зміцнюватимемо їхню спроможність забезпечувати якісні людські ресурси в охороні здоров’я. Наша увага так само буде зосереджена на людських ресурсах, який ми розвиваємо завдяки навчанню медичних менеджерів, освітян і студентів медичних ЗВО, а також фахівців первинної ланки медичної допомоги. Ми націлено впроваджуватимемо поліпшення на рівні політики задля трансформації національної системи медичної освіти. 

Ми, як і ви, віримо в успіх Проєкту, і дуже вдячні всім-всім-всім, що допомагаєте нам впроваджувати важливі зміни. Всі наші активності ми щоденно поліпшуємо заради вас. До перемоги з новими силами!