Результати Азовської школи сімейного лікаря 2020

Поділитися

Азовська школа сімейного лікаря – 2020 (Оксамитова), організована Академією сімейної медицини України, Українською академією педіатричних спеціальностей за підтримки україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», відбулась 11–13 вересня 2020 року у м. Бердянськ Запорізької області.

42 учасники – сімейні лікарі й лікарки, медичні сестри – з усіх регіонів України змогли оновити й поглибити знання та набути навичок, необхідних для надання первинної медичної допомоги, посилити горизонтальні зв’язки для розбудови професійної спільноти фахівців зі схожими цінностями і принципами роботи, які спроможні й готові посилювати статус професії сімейного лікаря/сімейної лікарки, а також поширювати здобуті знання серед своїх колег.

 

Азовська школа стала платформою, яка змогла забезпечити продуктивний діалог надавачів допомоги з експертами, колегами для розширення власного світогляду й посилення мотивації до подальшої роботи. Серед тем, які учасники розглянули під час навчання на Азовській школі – 2020, були такі: ЛКК у приватній практиці сімейного лікаря, вакцинація, використання інгаляційних пристроїв, надання невідкладної допомоги, зцілення ран, головний біль у дітей, зворотний зв’язок. Спеціальною гостею заходу стала пані міністр охорони здоров’я України (2016–2019) Уляна Супрун, яка присвятила свою розповідь питанням запровадження змін у сфері охорони здоров’я.

 

Незважаючи на щільний навчальний графік, учасники Школи не забували підтримувати і власне здоров’я, починаючи кожний ранок з руханки на узбережжі Азовського моря.

Учасники про захід:

«Головне в цій школі – учасники, вони відпрацювали на 24 по 12-бальній системі. За три дні люди, які не були знайомі до того, перетворились на справжню команду, що зможе змінити нашу систему охорони здоров’я на краще! Я вдячна кожному з тренерів та учасників за відчуття підтримки й відновлення впевненості в майбутньому, я горда бути сімейним лікарем в Україні, бо знаю, що нас уже багато і ми вже змінюємо стандарти! Дякую і сподіваюсь на нові зустрічі на Школах та інших заходах!» – Олена Кондратенко, лікарка, м. Дніпро.

«Моє життя поділилося на ДО і ПІСЛЯ Азовської школи сімейного лікаря. Одним постом не передати всієї палітри позитивних емоцій та вражень, які я отримав за ці дні. Дякую усім, хто був присутнім на цьому заході – ви неймовірні. Ви не просто круті лікарі, ви ще й добрі, щирі, відкриті люди. Для мене було за честь бути разом з вами», – Едуард Мартинов, лікар, м. Запоріжжя.

«Рада бути учасницею Азовської школи, отримати корисні знання і бути частиною такої крутої спільноти сімейних лікарів! Дякую всім причетним і чекаю на наступні зустрічі», – Анастасія Спасібо, лікарка, м. Вовчанськ.