Реєструйтеся на третій модуль курсу з викладацької майстерності

Поділитися

​​Зараз ми всі продовжуємо боротися з ворогом. Щиро захоплюємося тими освітянами й освітянками, які попри постійну повітряну тривогу й небезпеку, відновлюють онлайн-навчання в ЗВО, волонтерять, допомагають переселенцям і всіма силами підтримують студентів і студенток. Зараз в освітній процес, зокрема в медицині, додалися нові виклики. Серед них — потреба навчати й оцінювати в онлайн-режимі, а також цьогорічне скасування зовнішнього незалежного оцінювання. 

Команда проєкту від початку війни призупинила освітні заходи й сфокусувалася на тому, що вдавалося робити упродовж воєнного стану. Зараз настав час продовжити активності для освітян та освітянок, щоб підтримати їх у цей непростий час. Тому ми розпочинаємо третій модуль курсу викладацької майстерності з відкритої для всіх охочих лекції. Присвячуємо цю бесіду темі оцінювання. 11 квітня о 15:00 в онлайн-режимі проговоримо яким буває оцінювання, якими є його основні принципи, що для швидкого і прозорого процесу оцінювання є актуальними. 

  • Тема: «Оцінювання: як приборкати дракона»,
  • Дата й час: 11 квітня (понеділок), о 15:00 (GMT+3).

Спікерки: 

  • Ольга Бершадська — освітня тренерка, викладачка та керівниця Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія»; освітня консультантка UNICEF Ukraine; методологиня освітніх програм і навчальних курсів; експертка з навчання дорослих, кроскультурних комунікацій і публічного мовлення; фасилітаторка в освітньому, громадському та бізнес секторі.
  • Наталія Старинська — тренерка з викладацької майстерності, експертка з акредитації та тренерка експертів Національна агенція забезпечення якості освіти, керівниця ГО «Вище», сертифікована керівниця проєктів і тренерка з управління проєктами Project Management Professional, фасилітаторка.

Цією лекцією ми також розпочинаємо курс для учасників та учасниць, які пройшли перший і другий модуль з викладацької майстерності й успішно його завершили. Попередньо ми впевнилися, що учасники й тренерки перебувають у безпечному місці й можуть долучитися до навчання. Для тих, хто не зможе долучитися до навчання цього місяця — ми проведемо цей курс повторно, в мирний час.

Приєднуйтеся до прямого ефіру тут, на нашій сторінці у Facebook, або заходьте на наш YouTube-канал —> https://bit.ly/3ray13W