Проєкт USAID/UKaid «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошує набір

Поділитися

Проєкт USAID/UKaid «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошує набір майбутніх фасилітаторів і фасилітаторок для проведення Груп рівних для медичних працівників. Уже відкрито конкурс для відбору! Подавайтеся просто зараз, пройдіть навчання й започаткуйте Групу рівних у своєму закладі або у своєму населеному пункті.

На цьому звичайно, що радощі не закінчуються. Ось вам іще супербонус від проєкту USAID/UKaid «Підтримка реформи охорони здоров’я» — доєднатися до ініціативи й стати фасилітаторами Груп рівних можуть не лише лікарі первинної ланки медичної допомоги, а й лікарі закладів спеціалізованої медичної допомоги.

Ви знаєте, можемо навдивовижу довго й натхненно розповідати про Групи рівних. Як власне й про фахових і вмотивованих медичних працівників і працівниць, які доєднуються до участі у зустрічах. Та передбачаємо, що ви вже шукаєте посилання для заповнювати аплікаційної форми. Тож, анкети приймаються до 30 квітня, а про результати буде повідомлено вже до 14 травня 2021 року.

Впевнені, партнерство з проєктом USAID/UKaid «Підтримка реформи охорони здоров’я» буде плідним. І завдяки такій співпраці ще більше фахівців в Україні зможуть долучитися до сучасного й самокерованого формату БПР, який існує в багатьох країнах світу. А тепер і в нас.