Презентація: Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними

Поділитися

От вам ще одна wow-новина! Якщо ви будете в Житомирі 25 червня, є класна нагода поспілкуватися з Анастасією Леухіною упродовж презентації Зовсім не страшної книги. Реєструйтеся до 24 червня тут —> https://bit.ly/2RGLP81 🥰

А поки ви реєструєтеся, розповідаємо детальніше про формат події та й взагалі про все, що відбуватиметься цього дня, бо запланували реально багацько.

Словом, ви вже точно бачили звіти з відкриття лабораторій клінічних навичок у Львівській медичній академії й Тернопільському національному медичному університеті. Так от 25 червня ми відкриємо ще один навчальний тренінговий центр, і тепер у Житомирському медичному інституті. А в другій половині дня всі охочі зможуть долучитися до презентації Анастасії й пересвідчитися в тому, що людяність та емпатія надзвичайно багато важать і в роботі медичних працівників, і в житті пацієнтів на паліативній підтримці, і для розвитку суспільства в цілому. Тому розкажіть про презентацію своїм колегам, родичам і друзям, реєструйтеся й зустрінемося вже на події!

Зовсім не страшна книга про життя, смерть і все, що поміж ними. З урахуванням українських медичних і соціальних реалій, вона пояснює, що робити, якщо когось із близьких спіткала невиліковна хвороба. Та у виданні зібрано не лише практичні поради: команда авторів й авторок переказала щирі особисті історії людей про власний досвід і переживання складних ситуацій. Історії ж демонструють: навіть хвороби й смерть не здаватимуться такими страшними, якщо переживати їх усвідомлено та в любові.

Видання книги та комунікаційна кампанія «Людина більша, ніж її діагноз» — благодійний проєкт Анастасії та ГО «Горизонталі». Завдяки благодійним внескам і частці прибутку, третина тиражу потрапила до паліативних хворих, лікарів і лікарок, у лікарні й хоспіси. Прибутки від реалізації книги Yakaboo Publishing, kniga.biz.ua спрямовують на ремонт кисневих концентраторів завдяки БФ «Відкриті долоні». А впродовж пів року 15 викладачок з 6 українських медичних ЗВО разом із Настею створюють неймовірний курс «Людяність та емпатія в роботі медика» для студентів і студенток спираючись на цю книгу.

Тому обов’язково долучайтеся до нас 25 червня. Але одразу попереджаємо: не дивуйтеся, що після зустрічі з Анастасією ви почуватиметеся так, наче до вас під’єднали акумулятор з Tesla. Просто від нашої фасилітаторки йде суперпотужний заряд енергії, який неможливо пояснити законами фізики. Це відчувається тільки серцем. ❤️