Підсумки 2021 року у фінальному марафоні медичної освіти 

Поділитися

Цей рік був справді насичений. Наш, вже рідний, марафон розкрився як дієвий та інноваційний формат. Упродовж листопада-грудня ми висвітлювали те, чим живуть медичні освітяни, лікарі, медсестри, а також студенти-медики нашої з вами країни та світу. Також ми працювали в численних напрямках у рамках стратегії розвитку закладів задля покращення освітнього середовища й не тільки. Власне багато чого ми сьогодні робимо для фахових випускників і випускниць, які мають у результаті володіти відповідними компетентностями, досягати цілей і залишатися вмотивованими працювати в спеціальності. У прикіцевому випуску марафону медичної освіти 2021-го ми підготували для вас чотири направду насичені й змістовні панельні дискусії спільно з медичними фахівцями й фахівчинями, освітянами й освітянками, а також представниками міжнародних проєктів:

  • рефлексували про яскраві моменти життя медичних ЗВО та раділи успіхам один одного,
  • говорили про те яким має бути сучасний БПР, як він трансформується відносно нових викликів, потреб пацієнтів і пацієнток, а також зважаючи на появу сучасних технологій для відпрацювання клінічних навичок,
  • знайомилися ближче з іншими проєктами, в охороні здоров’я, 
  • а представники українського центру охорони здоров’я ділилися незабутнім досвідом створення ефективних курсів. 

Радіємо, що реалізуючи різні активності ми з вами зберігаємо єдиний фокус на безперервному зростанні якості медичної освіти. 

Чекайте на нові випуски марафону медичної освіти вже з січня 2022 року! Впродовж прийдешнього року ми також поділимося з вами ціннісним і корисним контентом. Тож обговорення у форматі панельних дискусій, інтерв’ю та презентацій і надалі сприятимуть розвитку суспільства для якіснішої системи охорони здоров’я! З січня 2022 року марафон проходитиме що два тижні. Ми вже готуємо для вас презентацію посібника «‎Людяність та емпатія в охороні здоров’я‎»‎ для викладачів медичних ЗВО, сесію про людські ресурси для охорони здоров’я та вдосталь інших важливих обговорень! 

Переглядайте попередні випуски марафону тут —> Марафон медичної освіти (mededu.org.ua) А поки дивіться на прекрасні світлини з останніх цьогорічних випусків. Люди з якими виходить творити стільки кайфових зрушень, просто знайте, що ви фантастичні!