Перший онлайн-курс, який навчає системно працювати з донорами — «Основи фандрейзингу для медичних закладів: як залучати додаткові ресурси» 

Поділитися

Як лікарням почати працювати з благодійниками ефективно? Закупівля коштовного обладнання та навчання медичного персоналу — дефіцитні статті бюджету більшості державних і комунальних закладів охорони здоров’я. Навіть у заможних країнах Європи, США та Канаді клініки покривають більшість таких витрат завдяки фандрейзингу — системному залученню благодійних коштів. 

Якісну й довготривалу співпрацю з благодійниками може будувати й будь-який український медичний заклад. «Основи фандрейзингу для медичних закладів: як залучати додаткові ресурси» — перший онлайн-курс, який навчить вас системно працювати з донорами. Про базову теорію та основні алгоритми роботи з благодійниками розповідатимуть викладачі-практики. До речі, курс створений на запит медичної спільноти та побудований на українських кейсах і прикладах успішних лікарень та організацій. Його програма орієнтована на управлінців в охороні здоров’я, медичних професіоналів, членів медичних ГО та асоціацій. Встигніть зареєструватися на перший набір до 15 листопада 2021 року тут —> https://cutt.ly/URAX8X9 А до 9 листопада ви можете зареєструватися за спеціальною ціною.

Авторка курсу — Ірина Немирович, директорка українського центру охорони здоров’я, громадська активістка, експертка із менеджменту в охороні здоров’я, співзасновниця благодійного фонду Таблеточки (2012-2018) та генеральна директорка зі стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ (2017-2019). Ірина має досвід роботи із краудфандинговими кампаніями, меценатами, великим і малим бізнесом, українськими та міжнародними грантодавцями. Разом із фондом «Таблеточки» будувала одну із найсильніших фандрейзингових команд благодійного сектору. Тому гарантуємо, буде вау!