Перший конгрес фасилітаторів і фасилітаторок груп рівних

Поділитися

Ви вже знаєте, що Проєкт розпочав впровадження ініціативи «Групи рівних» влітку 2020 року і продовжує підтримувати професійну спільноту фахівців і фахівчинь, які зацікавлені впроваджувати сучасні й самокеровані формати БПР. З весни 2021 року до такої підтримки долучився і проєкт USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». За цей період ми спільно навчили майже 100 фасилітаторів і фасилітаторок, серед яких лікарі та лікарки первинної й спеціалізованої медичної допомоги, медичні сестри, управлінці закладів охорони здоров’я, медичні освітяни й освітянки. І це число направду вражає!

Ми віримо, що групи рівних можуть забезпечувати простір для обговорення різноманітних клінічних, освітніх, зокрема дуже сенситивних тем, як людяність або помилки в професійній діяльності. Це допомагає поступово формувати спільноту фахівців і фахівчинь, які створюють власні унікальні можливості для професійного розвитку й підтримують колег у цьому прагненні. Тож упродовж наступних трьох днів ми спільно з учасниками, учасницями, спікерами й спікерками події поділимося:

  • кращими напрацьованими практиками організації та проведення груп рівних,
  • удосконалимо навички фасилітації та комунікації,
  • визначимо траєкторію та можливості подальшого розвитку Груп рівних, адже ми прагнемо зміцнювати взаємодію в цій прекрасній спільноті фахівців і фахівчинь! 

Але це ще не все. Ви також зможете доєднатися до деяких сесій, що заплановані в рамках конгресу. Тому нотуйте собі слоти прямих трансляцій у Facebook і ставте нагадайку в календарі!