Онлайн-марафон панельних дискусій щодо розвитку медичної освіти України

Поділитися

17 лютого о 10:00 розпочнеться підсумкова онлайн-конференція щодо представлення ключових досягнень україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», включаючи результати, підсумки розбудови партнерських взаємин та прагнення щодо системного поліпшення медичної освіти в Україні в подальший час. 

Україно-швейцарський проєкт вже два роки працює на підтримку розвитку медичної освіти в Україні. Проєктні активності включають рівні додипломної і післядипломної освіти, включаючи БПР (безперервний професійний розвиток), а також сприяють розробці політик з медичної освіти й підтримці автономних провайдерів освітніх послуг. Впроваджуючи проєкт, команда засновує свій підхід на системному мисленні — медична освіта розглядається як комплексна система, в центрі якої знаходиться майбутній лікар і медсестра (медичний працівник), які здобувають, посилюють компетенції для надання якісної допомоги людям.

Команда українських і міжнародних консультантів працює над удосконаленням, нарощуванням потенціалу, та впровадженням різних елементів у систему, що спрямовані на полегшення процесу професійного розвитку сімейних лікарів, медсестер і медбратів, менеджерів та менеджерок охорони здоров’я. 

Форматом передбачено проведення шести панельних дискусій. Захід транслюватиметься двома мовами онлайн на YouTube-каналі проєкту та на FB-сторінці проєкту в день події українською. 

🇺🇦  Траснляція українською мовою за посиланням тут —> https://youtu.be/EgwXRWneY-Y
🇬🇧  Траснляція англійською мовою за посиланням тут —> https://youtu.be/V4toVz13-BY

Долучені до онлайн-конференції спікери та спікерки:

  • Ірина Микичак, заступниця Міністра охорони здоров’я України
  • Ігор Перегінець, заступник Міністра охорони здоров’я України (2015-2016), Technical Advisor, Health Systems and Public Health у World Health Organization, Regional Office for Europe
  • Петро Ільків, координатор проєктів, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC)
  • Ренато Галеацці, лікар, професор медицини, член Швейцарської академії медичних наук
  • Наталія Лелюх, лікарка акушер-гінеколог, медична блогерка
  • Наталія Рябцева, виконавча директорка ГО «Холон», консультантка україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», екс-заступниця голови Національної служби здоров’я України 
  • Анастасія Леухіна викладачка, фасилітаторка, авторка книги «Зовсім не страшна книга», співзасновниця ГО «Горизонталі
  • Ірина Волошина, д.мед.н., професорка кафедри сімейної медицини ФПО ЗДМУ, входить до складу правління Академії Сімейної Медицини України, European Primary Care Cardiovascular Society. 
  • Вадим Вус, сімейний лікар, позаштатний експерт МОЗ, член АСМУ.