Онлайн-курси «Системи фінансування охорони здоров’я» та «Управління якістю в охороні здоров’я» тепер відкриті на Prometheus

Поділитися

О-йо-йой, які новини! Здається, у вас знову є можливість краще розібратися в новій системі фінансування охорони здоров’я в Україні, що запустилася завдяки медичній реформі й триває в Україні з 2018 року. Ми б собі не пробачили, якщо б іще раз не запросили вас пройти онлайн-курс «Системи фінансування охорони здоров’я». Тому на численні прохання запускаємо цей курс повторно разом із Prometheus. Реєстрація відкрилася ще вчора, але ви можете пройти онлайн-курс у зручний для вас час з 18 жовтня 2021 року до 1 липня 2022 року. Більше інформації за лінком —> https://bit.ly/3mHHSeH.

Упродовж курсу ви зможете простежити за першими етапами медреформи й вивчите цікаву теоретичну частину. Ми зануримо вас у системне мислення, разом попрацюємо над усвідомленням цілей системи, аналізуватимемо наявні інструменти управління. Також ви познайомитеся з концептом «governance», фармацевтичними політиками й «електронним здоров’ям». І, звичайно, зануритеся в деталі страхування, співоплати, програми медичних гарантій. А в останній частині курсу, про медреформу в Україні вам розкажуть ті, хто безпосередньо брав участь у цьому процесі.

Тож пропонуємо вам інвестувати свій час у корисне навчання. Ми чекаємо на медичних працівників і працівниць усіх рівнів, управлінців, викладачів і викладачок медичних і немедичних ЗВО, журналістів та журналісток. Ми сяятимемо від щастя, якщо представники та представниці громадської спільноти також долучаться до курсу, адже пацієнти для нас надважливі. До речі, перші п’ять лекцій вже доступні для вільного перегляду!

А поки що нагадуємо вам про теплі відгуки слухачів і слухачок, які проходили курс минулого року: 

  • «Курс суперовий. Тут я почула унікальну інформацію, яка дозволила мені по-новому усвідомити трансформацію в системі охорони здоров’я. Спікери дуже простою і доступною мовою розповіли масивний обсяг інформації. Курс був цікавим. Не нудним. «Зайшов» дуже добре».
  • «Це той курс, який всі громадяни просто зобов’язані прослухати без виключення, щоби зрозуміти, що відбувається навколо них, щоби зрозуміти, що те, як все фактично організовано, втамовує біль всього українського суспільства, а не кожної окремо взятої особи. Курс надзвичайно потужний! Викликає повагу, довіру і підтримує віру у цивілізоване майбутнє України в частині охорони здоров’я! Дякую за цей досвід!»

Але подвійна радісна новина — коли одразу два надцікавих курси від Проєкту запускаються на платформі Prometheus! У нас стартував ще другий набір на онлайн-курс Управління якістю в охороні здоров’я. Спікери та спікерки–практики, які дотичні до розробки, впровадження й керування системами менеджменту якості у своїх закладах охорони здоров’я допоможуть розібратися в базових принципах управління якістю в медичному закладі.

Упродовж курсу ви:

  • дізнаєтеся, що таке загальне управління якістю (Total Quality Management),
  • навчитеся планувати, керувати та оцінювати систему управління якістю,
  • подивитеся як працюють різні стандарти в українських клініках і оберете найбільш придатні інструменти менеджменту якості для власного закладу,
  • прослідкуєте, як сервіс, управління ризиками та комунікація пов’язані зі створенням системи якості у вашому медичному закладі.

Радимо швидко реєструватися, адже цього разу кількість учасників й учасниць теж обмежена, набираємо групу з 30 слухачів —> https://cutt.ly/fE6mWIV На цей курс реєстрація до 21 жовтня для early birds за зниженою ціною. Тож чекаємо на ваші заявки!