Новий онлайн-курс «Взаємодія зі студентами під час війни» для медичних освітян й освітянок

Поділитися

Авжеж ми не можемо залишити вас без різдвяно-новорічних подарунків!

Тож анонсуємо новий онлайн-курс «Взаємодія зі студентами під час війни» для медичних освітян й освітянок.

Захоплюємося як освітяни долають виклики. Ще під час пандемії COVID-19 викладачі й викладачки опанували всі можливі онлайн-інструменти: підготували освітні матеріали для дистанційного навчання, оцінки знань і збору зворотного зв’язку, навчилися віддалено проводити навчання в симуляційному центрі.

Цей досвід неабияк знадобився з початку повномасштабного вторгнення й життя в новій реальності: проведення пар у Zoom із бомбосховища, пункту незламності, коли немає світла чи інтернет-зв’язку. Тож хочемо допомогти освітянам й освітянкам знаходити баланс й ефективно забезпечувати якість навчання завдяки новому курсу, який ми створюємо разом з ГО «Вище»

У структурі курсу три лекції й три практичні заняття в Zoom. Всі лекції проходитимуть у прямій трансляції на платформі нашому YouTube-каналі й на нашій Facebook-сторінці. Практичні заняття для відібраних учасників й учасниць проходитимуть у Zoom раз на тиждень з 24 січня по 10 лютого 2023 року. Щоб потрапити на практичні заняття, зареєструйтеся за цим посиланням https://forms.office.com/e/udywLKruuL

Набір заявок триватиме до 8 січня. Результати відбору оголосимо зворотним листом 12 січня. 

Перша відкрита й ознайомча лекція «Фактори, які змінюють освітній ландшафт» пройде в прямому ефірі вже завтра 28 грудня о 12:00.

Тренерки курсу:

  • Наталя Старинська — тренерка з викладацької майстерності, експертка з акредитації та тренерка експертів Національна агенція забезпечення якості освіти, керівниця ГО «Вище», сертифікована керівниця проєктів і тренерка з управління проєктами Project Management Professional, фасилітаторка.
  • Ольга Бершадська — освітня тренерка, викладачка НаУКМА; освітня консультантка UNICEF; методологиня освітніх програм і навчальних курсів; експертка з навчання дорослих, кроскультурних комунікацій і публічного мовлення; фасилітаторка в освітньому, громадському та бізнес секторі.

Чекаємо вас на курсі!