Наша допомога під час війни 

Поділитися

Війна з російськими окупантами ще триває, тому зараз дуже важливо допомагати країні всіма можливими шляхами: волонтерством, підтримкою ЗСУ, роботою, яку ми вміємо виконувати найліпше. Тому й ми поділимося тим, що вдалося зробити Проєкту додатково, окрім планової діяльності. 

З початку повномасштабного вторгнення росії на суверенну територію України, ми за ініціативи й погодження Посольства Швейцарії в Україні підтримали різні групи фахівців, робота яких дуже важлива під час воєнного стану.  

У партнерстві з Академією Сімейної Медицини України були закуплені медикаменти. Усього доставлено майже 6500 упаковок ліків у міста, які знаходяться в прифронтовій зоні та в окупації: Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Баштанка та інші. Доставлені ліки забезпечили доступ більш ніж 1000 людей, а також пацієнтів та пацієнток з хронічними захворюваннями до життєво важливих медикаментів. Наразі ми завершили закуповувати ліки в партнерстві з АСМУ, але наявні препарати ще поступово доставляються до місць призначення.Окремо були закуплені турнікети, бандажі для надання першої домедичної допомоги та складові аптечок невідкладної допомоги. Принагідно дякуємо Матвію Хренову за допомогу. Всі ці товари також поступово й цілеспрямовано доставляються в різні регіони України невеликими партіями.  

Ще вдалося підтримати наших освітян та освітянок з пілотних медичних ЗВО, а також надавачів медичної допомоги, які мали запит на допомогу при внутрішньому переміщенні. 

За Україною стоять мужні люди. Ми безсумнівно віримо в нашу перемогу й вдячні кожному й кожній, що продовжуєте захищати Україну та українців на фронті й у тилу. Перемога за нами, і ми продовжуємо її наближати. Слава Україні!