Надійні та професійні партнерства є запорукою успіху будь-якої ініціативи

Поділитися

Тому ми безмежно раді вітати Академію сімейної медицини України як партнера україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» у запровадженні й поширенні ініціативи Групи рівних для медичних фахівців в Україні. Нагадаємо, що її реалізацію ми розпочали у лютому 2020 року.

Спільно з АСМУ ми вже створили два онлайн-курси «Медична допомога в період пандемії COVID-19: Сезон 1» й «Імунопрофілактика інфекційних хвороб: як стати профі», провели Азовська школу сімейного лікаря 2020, спільно працюємо над описом компетенцій сімейного лікаря.

І ми впевненні, що партнерство для прогресу такого сучасного формату безперервного професійного розвитку для медичних фахівців, як Групи рівних, допоможе розширити доступ зацікавленим спеціалістам до ініціативи. А також сприятиме наданню своєчасної та якісної підтримки фасилітаторам Груп рівних. Уже дуже скоро ми оголосимо відбір учасників другого сезону навчання фасилітаторів і цього разу брати участь зможуть медичні фахівці з усіх регіонів України!

Якщо ви раптом ще не знайомі з ініціативою Групи рівних, то детальніше про це в інтерв’ю нашого швейцарського експерта, лікаря, професора Ренато Галеацці.