Line-up Азовської школи. Day 1

Поділитися

Поки ви подаєтеся на участь в Азовській школі сімейного лікаря 2021, будемо підігрівати інтерес до події! Дивіться нижче лайн-ап першого дня.

Панельна дискусія «Сімейний лікар і медична реформа: кроки вперед». Говоритимемо разом зі спікерами:

  • Євген Мешко, директор Лікарні святого Мартина (Мукачево), сімейний лікар, входить до складу ГО «Академія Сімейної Медицини України» та ГО «Медичні лідери»
  • Ігор Заставний, к.мед.н., сімейний лікар, національний тренер MhGAP, входить до складу правління АСМУ
  • Оксана Луцька, директорка КНП «Великогаївська АЗПСМ», сімейна лікарка, входить до складу правління АСМУ

Презентація «Зовсім не страшна книга» та майстер-клас з комунікації «Складна розмова з пацієнтом» від Анастасії Леухіної. Використовуючи 20-річний досвід викладання в найкращих українських бізнес-школах, Анастасія навчає викладачів медичних ЗВО фасилітації, роботі в групах рівних та розробляє з ними курс для медичних працівників про людяність та емпатію.

Нагадуємо, Анастасія — авторка «Зовсім не страшної книги» про те, як людям наприкінці життя впоратися з викликами в умовах відсутності інфраструктури паліативної допомоги. Також Анастасія — співзасновниця кампанії «Пустіть в реанімацію», консультантка україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» з покращення медичної освіти, голова ГО «Горизонталі», викладачка Київської школи економіки та колумністка видань Новое Время та Українська правда.

Тож у перший день школи всі учасники й учасниці матимуть нагоду послухати цікаву панельну дискусію та презентацію, познайомитися ближче, разом обговорити найкращі практики гейткіпінгу під час пандемії, а також попрактикуватися на майстер-класі та попрацювати в групах.

Швидше надсилайте заявки на участь у події. Анкети прийматимемо тільки до 14 квітня 2021 року виключно в електронному форматі за покликанням тут —> https://forms.gle/NDf3sGgGWJj8yn4t7 У вас є ще трооошки часу, аби встигнути.