Курс із менторства в інтернатурі завершено

Поділитися

Півтора місяця палких дискусій, інтенсивного навчання, обміну досвіду з колегами й спікерами. Вжууух і курс із менторства в інтернатурі завершено!

Вітаємо вас, учасники та учасниці з успішним завершенням навчання! Тепер такі поняття як освітня траєкторія інтерна, адаптація, онбординг або м’які навички абсолютно не лякають наших випускників і випускниць, адже ці терміни тепер в ужитку.

Маємо надію, що поступово інтернатура перетвориться з місця, де списують руки при заповненні історій хвороби на місце, де розвивається автономність і відповідальність у роботі, де інтерни — повноцінні учасники лікарського колективу, і де ментори підтримують у ролі лідера, а не наглядача. 

Ментор — має вміти надавати конструктивний зворотний зв’язок. До такого фахівця інтерни повинні без остраху зверталися за порадою, як до колеги, що допомагає визначитися з освітнім і професійним напрямком, встановити професійні зв’язки, надихнутися цінністю професії! Сподіваємося, що ще не раз радітимемо випускам курсів з менторства в інтернатурі, організованих спільно з Академією Добробут, а кількість менторів в Україні щороку зростатиме!