Інтерв’ю з медичною сестрою Наталею Осадчук

Поділитися

Це інтерв’ю ми записали з Наталією Осадчук, медсестрою, яка працює на первинці 12 років, 11-го лютого.

Тоді поговорили про безперервний професійний розвиток, про зміни й уже готували інтерв’ю до публікації, аж тут росія почала повномасштабне вторгнення в нашу країну. Повернувшись до інтерв’ю в середині травня, ми не могли оминути питання життя в період воєнного стану й розпитали Наталію, як змінилося її життя з 24-го лютого.

Зараз ви маєте нагоду подивитися на війну очима медичної сестри з Чернівців, яка залишається із сім’єю у своєму рідному місті й допомагає тим, хто цього потребує найбільше —> https://bit.ly/3R3Mt9c.  

Говорячи словами Марічки Паплаускайте до другого, друкованого у 2021 році видання Reporters: «Хороші історії добрі й тим, що, занурюючи нас у світ інших, можуть тим самим відкрити нам очі на світ власний, викликати сильні, потужні переживання. Добре розказані історії змінюють нас». А ми, змінюючись, розвиваємо q змінюємо освіту та світ.

Проєктом #stories_to_know, серією інтерв’ю, ми показуємо важливість кроків кожного українця та кожної українки, які продовжують йти своєю дорогою розвитку й у свій спосіб вимальовують мапу сучасної України, підтримують країну та сприяють якнайшвидшому наближенню перемоги.

Редакторка: Ольга Короленко

Інтерв’юерка: Анна-Вероніка Краснопольська

Фото: Тарас Безпалий