Другий епізод подкасту «‎Намацальна медосвіта»

Поділитися

Друзі, ви знаєте, що ми мали проводити 11 жовтня лекцію Рейчел Кларк «Основи паліативної допомоги, або що є дійсно важливим, коли життя добігає кінця», яку мав відкривати Генрі Марш. Але ми були вимушені скасувати подію через терористичні обстріли росіян всієї території України того ранку.

Проте, ви ж не думаєте, що ми залишимо вас зовсім без подарунків? Нам все-таки вдалося у Львові записати чудову розмову — новий англомовний епізод подкасту «Намацальна медосвіта» з британськими гостями: Генрі Маршем, славетним нейрохірургом і письменником і Рейчел Кларк, британською лікаркою з паліативної допомоги та письменницею.

Слухайте другий епізод подкасту на зручній для вас платформі тут —> https://li.sten.to/fkftdhxf

Подкаст веде його незмінний ведучий, Михайло Винницький, соціолог, тренер і викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія». Тема другого випуску — розмови про життя, смерть і медицину.

У цьому епізоді ви почуєте багато цінних і цікавих історій про:

  • життя і смерть,
  • досвід медиків у ролі пацієнтів,
  • нейрохірургію та паліативну медицину,
  • те, як саме медики переживають професійні помилки та втрати,
  • людяність та емпатію в медицині, дізнаєтеся де лікар може повчитися бути людяним, та як лікувати не органи людини, а власне людину,
  • і навіть трошки про релігію і комплекс бога в операційній.

Принагідно, нагадуємо що наші гості мають чудові книжки, які ми дуже радимо вам прочитати, тож ділимося посиланнями:

  • «‎Історії про життя, смерть і нейрохірургію», Генрі Марш —> https://bit.ly/3SNAlJR У книзі ви знайдете захопливі історії, де головне — це етика стосунків між лікарем і пацієнтом.
  • У книзі «Любе моє життя», Рейчел Кларк —> https://bit.ly/3MLo1Ik познайомить вас із місцем своєї роботи й покаже його зовсім не з депресивного боку.

Наприкінці англомовних випусків ми не маємо додаткових рубрик. Слухайте й діліться з нами вашими враженнями! Нам дуже важливий зворотний зв’язок від вас.

Подкаст «‎Намацальна медосвіта»‎ створено командою україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» в співпраці зі студією подкастів The Ukrainians.