Долучайтеся до розвитку просторового потенціалу у своєму ЗВО просто зараз

Поділитися

Ми звикли до того факту, що університет чи інститут — це передусім про навчання: відвідування лекцій, семінарів, практичних занять. І для цього в кожному медичному ЗВО створені аудиторії, бібліотечні зали, а додатковими опціями слугують їдальні (але з цим не всім закладам пощастило) й коридори.

Та якщо дивитися на університет, як на освітній простір, що мав би включати не лише формальні можливості для навчання, а й опції неформальної освіти, то сьогодні лише одиниці українських ЗВО можуть пишатися дизайном, який створює позитивні емоції й надихає «гризти граніт науки». І не забуваємо, що університет ще має бути платформою для соціалізації й особистісного розвитку. А іноді й просто забезпечувати комфортне перебування на території закладу.

Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» спільно з пілотними ЗВО розпочинають спільний рух до більш орієнтованих на студентів і студенток освітніх просторів. Ця ініціатива має на меті здизайнувати й запровадити доступні для студентів простори для натхненного навчання в малих групах, освітніх і дозвільних заходів, зручного проведення часу наодинці або з колегами. А також щоб відпочивати, креативити, а головне — почуватися комфортно й у безпеці.

Наразі створюємо концепції студентських просторів, спираючись на досвід іноземних університетів та експертизу архітектурної агенції Zvidsy, після чого перейдемо до аналізу можливостей кожного закладу щодо імплементації концепції або її окремих частин.

Фізичний простір, комфорт перебування в закладі освіти впливає на мотивацію студентів до навчання й визнаний невід’ємною складовою освітнього середовища (World Federation of Medical Education). Чудово, що ми маємо можливість працювати над поліпшенням цього аспекту з нашими пілотами!

Дивіться презентацію на нашому YouTube-каналі тут —> https://youtu.be/82YHraOExXM Сподіваємося, вже дуже скоро зможемо запросити вас на екскурсію до сучасних і комфортних студентських просторів медичних ЗВО.