Добірка онлайн-курсів для розвитку управлінських навичок

Поділитися

Ви знаєте, що ми активно займаємося розвитком управлінських практик і навичок, оскільки найчастіше саме таких знань бракує в медичних університетах України. Тож тішимося зі статистики відвідування наших онлайн-курсів, адже лікарі, медсестри й професіонали в охороні здоров’я продовжують шукати можливості для розвитку себе як менеджерів.

Наразі знайшли для вас цікавезну статтю — A pilot study on self-perceived need for management training among medical students in Latvia —> https://bit.ly/3RCG6JF. Автори провели онлайн-опитування серед студентів двох медичних ЗВО Латвії (101 респондент) й дізналися, що для студентів медичних спеціальностей управлінські навички важливі й вони готові додатково навчатися, щоб стати успішними фахівцями й фахівчинями. 

Серед найважливіших знань і навичок студенти назвали «ефективну комунікацію в команді», «ефективну комунікацію з пацієнтами», а також «управління безпекою і якістю». А «менеджмент законодавчих питань», «функціонування лікарні» і «економіка охорони здоров’я» отримали найнижчі бали. Також студенти хотіли б вивчати «економіку охорони здоров’я», «ефективну комунікацію в команді» та «ефективну комунікацію з пацієнтами» на перших роках навчання. А «функціонування лікарні», «роль лікаря в управлінні ресурсами охорони здоров’я» і «загальний менеджмент» бачать в якості післядипломного навчання чи навчання на робочому місці.

Цікаво, чи студенти-медики, які нас читають, мають інший рейтинг управлінських тем, які б хотіли вивчати? Поділіться з нами!

Радіємо ‎‎«знахідкам» у дослідженні й ще раз переконуємося — щоб опанувати навички управління, навчання варто починати якомога раніше. І нагадуємо, що студенти-медики можуть погано сприймати традиційний дидактичний підхід до навчання, тож у цьому процесі важливо застосовувати інтегрований освітній підхід.   

Якщо ви також відчуваєте, що вам потрібно поліпшити ваші управлінські практики чи дізнатися про щось новеньке — пропонуємо кілька наших курсів:

  • «‎Системи фінансування охорони здоров’я»‎ —> https://bit.ly/3esJIPZ  
  • «‎Управління якістю в охороні здоров’я»‎ —> https://bit.ly/3buQ2W1  
  • «‎Як працює охорона здоров’я»‎ —>  https://bit.ly/3Rm3BqI  
  • «‎Основи фандрейзингу для медичних закладів: як залучати додаткові ресурси»‎ —> https://bit.ly/3L4EMgN  

А з 26-го вересня вже стартує наш новий курс «‎Стратегічний менеджмент для закладів охорони здоров’я»‎ —> https://bit.ly/3KOBTAi