Читайте про історію медичної реформи у новій книзі «Реформа здорової людини»

Поділитися

Корупція, відсутність довіри до лікарів і бюрократія. Такою була українська медицина до початку трансформацій. Сьогодні медична реформа — одна із найефективніших та найуспішніших реформ у незалежній Україні. 

У новій книзі від видавництва Лабораторія крок за кроком розповідається історія роботи над медичною реформою із перших вуст. Її герої — це команда на чолі із колишньою в.о. міністеркою охорони здоров’я Уляною Супрун, яка стала не просто обличчям змін, а й взяла на себе найскладніше завдання — повністю переформатувати систему. Це була справжня боротьба цінностей із бюрократією, недовірою, кулуарними маніпуляціями й відсутністю підтримки. Але саме вона стала незворотною точкою змін в українській медицині.

«Реформа здорової людини» — не нудна інструкція й навіть не практичний посібник із втілення реформ. Це натхненна історія про людей, яким попри перешкоди вдалося майже неможливе — вилікувати українську медицину.

Купуйте книгу зі знижкою 20% за посиланням тут —> https://bit.ly/3B4q6em

Чим хороша ця книжка: 

  • розповідає про команду, яка не просто увійшла до міністерства, іноді того й не бажаючи, і змінила систему із середини, але й заклала незворотну основу нової медичної системи в Україні.
  • кожному розділу передує коротка довідка про тогочасні події в Україні, завдяки чому історія сприймається невідривно від загальносуспільного історичного контексту, а також подається короткий літопис реформи
  • розділи записані із перших вуст учасників команди — від експрем’єр-міністра Володимира Гройсмана, до комунікаційників реформи.

Книгу видано за підтримки україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» та The Ukrainians.