Азовська школа отримала нову назву!

Поділитися

Тож про що це ми. Проаналізувавши всі попередні роки проведення школи, перечитавши всі-всі відгуки учасників й учасниць, переглянувши концепцію й вектор в напрямку якого ми наразі рухаємося, стало зрозуміло — саме зараз настав час зануритися в роботу з ціннісними орієнтирами події й підсвітити їх оновленою назвою. Тож, відтепер освітній формат, який ви всі так любите, отримав нову назву: Азовська школа сімейної медицини 2021!

Ви й самі знаєте, що лікарі й лікарки найефективніше працюють лише в команді з медсестрами й медбратами. Тому ми й сприяємо розширенню можливостей середнього медичного персоналу. А ще, ми помітили, що студенти й студентки, які під час навчання знайомляться з потенціалом сімейної медицини стають продуктивніші в ПМД. Тому з цієї осені ще одна родзинка — ми запрошуємо до моря 2-х студентів ЗВО, які мріють про роботу на первинці.

Тож чекаємо на заявки від всіх, хто зацікавлений у розвитку сімейної медицини, займає активну громадську позицію та готовий ділитися знаннями й досвідом з колегами тут —> https://bit.ly/3jmFbze Аплікаційну форму можна заповнити до 22 липня 2021. Азовська школа сімейної медицини 2021 чекає на вас!

Детальніше ознайомитися із форматом заходу можна, за посиланням тут —> https://bit.ly/2TndUlv