Оновлено дати проведення Форуму медсестер і медбратів

Поділитися

Ми надзвичайно сильно віримо у вашу силу, медсестри та медбрати. І хочемо, щоб вірили й інші. Тому подавайтеся на Форум медсестер і медбратів, посилюватимемо ПМД разом.😉

Ви завжди піклуєтеся про пацієнтів: підказуєте, допомагаєте, підтримуєте. Так, ваша присутність часто непомітна, але найсильніше відчувається коли вас немає поруч. Ви важливі, і чомусь у наданні медичної допомоги, а саме у забезпеченні якості й доступності, ваш голос рідко можна почути. А ми б хотіли чути вас!

Тому й оголошуємо набір заявок на участь у форумі для лідерів та лідерок медсестринської й медбратерської спільноти. Подаватися можуть не лише медичні сестри й брати будь-яких закладів ПМД України. Також продумати траєкторію розвитку посилення ролі медсестер і медбратів разом із медсестринською спільнотою зможуть і прихильники-сапортери: лікарі та управлінці.

Очікуємо отримати аплікаційну форму від вас до 18 травня. Тому краще заповнюйте просто зараз тут —> https://bit.ly/3esUAew Відбір учасників й учасниць відбуватиметься на конкурсній основі, а про результати апліканти будуть повідомлені до 21 травня.

Дводенний захід проводитимемо 11-12 червня у Києві; частково офлайн, частково онлайн — згідно з поточними карантинними обмеженнями на час проведення. Попрацюємо над спільним розвитком медсестринства задля кращих послуг для пацієнтів. Визначатимемо професійні тенденції, що зараз на часі, аналізуватимемо шляхи посилення ролі медсестри.

Чекаємо на ваші анкети й бажаємо усім безмежно теплого й гарного весіннього дня!