Запрошуємо на презентацію курсу «Загальна практика — сімейна медицина»

Поділитися

Долучайтеся 12 квітня (середа) о 14:00 до закритої презентації-обговорення курсу «Загальна практика — сімейна медицина»

Вже другий рік поспіль команда проєкту спільно з лікарями-практиками, медичними освітянами й міжнародними експертами працює над розробкою нового курсу «Загальна практика — сімейна медицина» для студентів і студенток медичних університетів, а також медичних факультетів мультипрофільних університетів.

12 квітня в рамках закритої презентації-обговорення ми презентуємо структуру курсу, очікувані результати, перелік компетентностей, які здобуватимуть студенти та студентки під час його проходження. Розповідатимуть про курс:

  • Олена Ігнащук, координаторка з медичної освіти,
  • Ірина Боровик, доцентка кафедри терапії та сімейної медицини Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського,
  • Оксана Петринич, доцентка кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету,
  • Вадим Вус, сільський сімейний лікар, входить до складу правління Академії сімейної медицини України

На закриту презентацію-обговорення ми запрошуємо студентів і студенток медичних університетів, лікарів-інтернів спеціальності «Загальна практика — сімейна медицина», сімейних лікарів і лікарок, освітян та адміністраторів медичних ЗВО України. Після презентації курсу — будемо раді почути від вас зворотний зв’язок й обговорити напрацювання.

Щоб зареєструватися на закриту презентацію-обговорення — заповніть аплікаційну форму за посиланням —> https://forms.office.com/e/TRTKS1cQBj. Посилання на Zoom-зустріч надішлемо 11-го квітня.