Запрошуємо на лекцію Генрі Марша та Рейчел Кларк

Поділитися

UPD: Друзі, на жаль лекція Рейчел Кларк та Генрі Марша «Основи паліативної допомоги, або що є дійсно важливим, коли життя добігає кінця» скасована через терористичні обстріли росіян всієї території України. Залишайтеся в безпеці й під час повітряної тривоги не нехтуйте укриттям. Ми спробуємо організувати лекцію пізніше.

Друзі, до нас знову їде Генрі Марш! Не будемо забобонними, але впевнені, що черговий приїзд професора — добрий знак, який тільки наближає нашу перемогу!

Цього разу славетний нейрохірург і письменник з Великої Британії приїздить в Україну разом із Рейчел Кларк, британською лікаркою з паліативної допомоги та письменницею. Лектори підготують презентацію «Основи паліативної допомоги, або що є дійсно важливим, коли життя добігає кінця». Кількість місць на офлайн-лекцію обмежена, тож бігом реєструйтеся! У разі оголошення повітряної тривоги лекція призупиняється, а слухачі й слухачки запрошуються пройти в укриття. Лекція продовжиться після завершення повітряної тривоги.

Для тих, хто не встигне зареєструватися, буде доступна двомовна онлайн-трансляція, у Facebook-сторінці івенту —> https://fb.me/e/3IXDfp1TL й на YouTube-сторінці проєкту —> https://bit.ly/3UTD2v4

  • Дата: 10 жовтня (понеділок),
  • Час: 17:00-19:00,
  • Місце: Київ,
  • Мова: англійська,
  • Реєстрація на офлайн-лекцію за посиланням —> https://forms.gle/UKmytxNigK6FwqVH9 Дедлайн реєстрації — 7 жовтня (п’ятниця) до 23:59. Усі, хто встигли зареєструватися на подію, отримають лист із деталями про лекцію цієї суботи.

Принагідно дуже радимо прочитати книги наших гостей:

  • «‎Історії про життя, смерть і нейрохірургію», Генрі Марш —> https://bit.ly/3SNAlJR
  • «‎Dear Life. A Doctor’s Story of Love, Loss and Consolation», Рейчел Кларк —> https://bit.ly/3CmAFK5

Організатори події: україно-швейцарський проєкт «‎Розвиток медичної освіти»‎, медична мережа «Добробут» і Національний університет «Києво-Могилянська академія».