Вітаємо випускників тренінгового онлайн-курсу з фасилітації груп рівних

Поділитися

«Щоб навчитися їздити на велосипеді, треба почати на ньому їздити» — такими словами (дякуємо за них Олександру Прокопчуку) ми завершували у вересні тренінговий онлайн-курс з фасилітації груп рівних для лікарів і лікарок, медичних сестер і медичних братів первинки.

Звісно під час тренінгу ми зовсім не торкалися велосипедних питань, а відпрацьовували фасилітаційні, комунікаційні, організаторські навички, аби кожен фахівець-випускник тренінгу міг створити й розвивати групу рівних у своєму закладі, забезпечуючи нові можливості для безперервного професійного розвитку й підтримки себе й своїх колег.

Тренінговий курс почався ще в лютому 2022 року, але через повномасштабне вторгнення росії в Україну Проєкт змушений був призупинити навчання, яке ми продовжили лише в серпні. На жаль, через активні бойові дії не всі 30 учасників, які почали навчання в лютому, змогли відновити свою участь і завершити курс (але вони живі й у відносній безпеці). Але для багатьох можливість продовження навчання була довгоочікуваною подією.

  • «Дуже рада, що ви вирішили продовжити цей проєкт. Лікарі як ніколи потребують підтримки в групах рівних».
  • «Радію, що отримала цю звісточку. Неодноразово згадувала про проєкт, але не наважувалася самостійно запитати, чи зможемо його завершити, бо пам’ятаю, що багато колег були з територій, де тривають активні бойові дії. Щиро сподіваюсь, що зможемо ще побачитися з усіма. Всупереч війні та випробуванням, мусимо використовувати можливість вчитись і здійснити нашу мрію про сильну і вільну Україну».

Тож вітаємо 19 фасилітаторів-випускників і випускниць, які завершили навчання у вересні й вже працюють над створенням своїх груп. Надихаємося тим, що українські фахівці, як і фахівці в усьому світі, обирають самокеровані формати навчання, які створюють рівні для рівних.

Дякуємо Аллі Бойко, Ользі Бершадській, Ренато Галеацці, Олені Лемешко, Катерині Поштарук, Наталії Осадчук, за можливість разом створювати цей курс. І продовжуємо далі розвивати спільноту фасилітаторів і фасилітаторок груп рівних. Нові тренінги вже незабаром!