Розширюємо спільноту фасилітаторів Груп рівних

Поділитися

Ми в захваті від того, які натхненні проєкти та ініціативи можемо створювати разом із нашою вмотивованою спільнотою!

А нині ми ще в більшому захваті від того, що продовжуємо розширювати нашу професійну спільноту фасилітаторів Груп рівних! Ініціативу для сімейних лікарів і лікарок, медичних сестер і медичних братів, а також для управлінців закладів ПМД.

Сьогодні такі групи вже працюють у Тернопільській, Львівській, Чернівецькій, Харківській, Рівненській областях, але ми прагнемо підтримувати цю ініціативу в усіх регіонах України! Ми враховуємо всю складність контексту пандемії COVID-19 у нашій країні, але разом з тим, віримо, що в такій ситуації саме доступний і якісний БПР сприятиме поліпшенню й полегшенню роботи медичних фахівців ПМД.

Отже, україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» спільно з Академією Сімейної Медицини України запрошує вас подавати заявки на участь у другому циклі підготовки фасилітаторів Груп рівних!

Нагадаємо, що участь у Групах рівних дає можливість регулярно зустрічатися з колегами для обговорення складних випадків, професійно розвиватися, отримувати сучасні знання й засвоювати нові навички. А ще отримувати бали БПР та формувати власний вектор професійного розвитку спільно з іншими фахівцями.

Ми шукаємо натхненних та вмотивованих спеціалістів, які:

  • володіють лідерськими якостями, ініціативні й готові розвивати інноваційні підходи
  • здатні мотивувати інших
  • вміють працювати в команді, чути думки інших і поважати колег
  • не бояться ухвалювати своєчасні та виважені рішення
  • вміють вирішувати конфліктні ситуації, шукати консенсус і займати нейтральну позицію
  • володіють базовими навичками комунікації та прагнуть розвивати їх надалі
  • розуміють важливість навчання, безперервного професійного розвитку і власним досвідом демонструють прихильність цій позиції.

Аплікаційна форма вже чекає на вас тут —> https://cutt.ly/HhxuvsX. Тепер сімейні лікарі і сімейні медсестри зі ВСІХ областей України мають шанс стати фасилітаторами Груп рівних! А ми з нетерпінням чекаємо на ваші заявки до 25 грудня 2020 року. Результати відбору повідомимо до 8 січня 2021 року. Навчання розпочнеться 18 січня 2021 року й відбуватиметься онлайн.

Якщо вам цікаво дізнатися ще більше про групи рівних, що функціонують зараз — читайте Вісник Проєкту тут —> https://cutt.ly/yhxaS0A. Доєднуйтеся до розвитку професійної спільноти фасилітаторів Груп рівних і впроваджуйте якісні та сучасні формати БПР в Україні разом із нами!