Реєструйтеся на новий онлайн-курс зі стратегічного менеджменту для закладів охорони здоров’я

Поділитися

Друзі, є гарна можливість навчитися створювати дієві стратегії.

На безоплатному онлайн-курсі — «Стратегічний менеджмент для закладів охорони здоров’я» — ви навчитеся  розробляти стратегію розвитку для медичних закладів, зрозумієте як формулювати та приймати стратегічні рішення, а також дізнаєтеся, що важливо робити після того, як стратегія розроблена.

Умова вступу на курс — письмове тестове завдання. Розкажіть у формі есею, для чого вам потрібно це навчання та як ви плануєте використовувати здобуті знання у практиці. Подавайте заявку на участь до 18 вересня включно тут —> https://bit.ly/3qHYXre. Кількість місць на курсі обмежена. 

Авторка курсу — Діна Немирович, незалежна консультантка, експертка у сфері стратегічного консалтингу та операційної ефективності бізнесу. 25-річний професійний досвід Діни об’єднує понад 9 років практичної експертизи управління змінами та реформування бізнесу. Також окремі лекції проведуть запрошені експерти. 

Програма курсу розрахована на управлінців, адміністративну команду й медичних фахівців державних і комунальних медичних закладів, співробітників місцевих підрозділів охорони здоров’я, представників пацієнтських організацій та медичних асоціацій, а також усіх, хто хоче розвивати стратегії в охороні здоровʼя. 

Детальніше про навчання за посиланням  —> https://bit.ly/3RuxNQD.