Продовжено безоплатну реєстрацію на онлайн-курси про систему охорони здоров’я. До 31 серпня!

Поділитися

«Як працює охорона здоров’я», «Системи фінансування охорони здоров’я» та «Управління якістю в охороні здоров’я» — ці освітні курси доступні до прослуховування на платформі Prometheus. Наразі вже понад 2 тисячі слухачів і слухачок зареєструвалися й проходять навчання. А понад 200 — вже отримали сертифікати. 

Наші курси про систему охорони здоров’я будуть корисні для викладачів, науковців, дослідників, студентів і всіх, хто цікавиться темою охорони здоров’я. Більше інформації про курси та реєстрацію шукайте за посиланням —> https://cutt.ly/pD7zMbl  

А ось вам кілька відгуків від тих, хто пройшов курс «Система фінансування охорони здоров’я»:

  • «Курс додав декілька «пазлів» у загальну картину бачення власного досвіду та розуміння, що відбувається у системі ОЗ, зокрема, у фінансуванні. Вдячна розробникам курсу та викладачам. Курс цікавий, своєчасний, може бути корисним для багатьох лікарів, організаторів, студентів. Дякую!!!»

  • «Курс зробив неоціненний вклад у розуміння основних принципів стратегії розвитку системи охорони здоров’я нашої країни, що є надзвичайно важливим для моєї професійної діяльності та самовдосконалення як медичного фахівця».

  • «Курс був переглянутий мною на одному подиху».