Переглядайте добірку освітніх відео

Поділитися

Друзі, ще до війни ми записали 8 корисних освітніх відео для партнерської конференції й не встигли ними поділитися, тож публікуємо цей контент зараз.

Інформація, яку підготували консультанти проєкту та запрошені спікери у відеоформаті, буде корисною як медичним фахівцям і фахівчиням, так й освітянській спільноті. Нижче ви знайдете перелік тем, а також спікерів і спікерок, які брали участь у цьому проєкті. 

Зберігайте посилання на найважливіші відео й діліться ними з колегами.

Ренато Галеацці, лікар, професор медицини, член Швейцарської академії медичних наук.

Віталій Смандич, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету (БДМУ).

  • Революція в медичній освіті: людяність та емпатія захоплюють світ —> https://youtu.be/5jaGMzpVWAE

Анастасія Леухіна, консультантка нашого проєкту, авторка «Зовсім не страшна книга»,

Олена Коротун, кандидатка медичних наук, доцентка кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ,

Наталія Повар, старша викладачка кафедри медико-профілактичних дисциплін та лабораторної діагностики Рівненської медичної академії, лікарка-терапевтка,

Ірина Боровик, доцентка кафедри первинної медичної допомоги та загальної практики сімейної медицини Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, лікарка-терапевтка, гастроентеролог.

  • Освітнє середовище та компетентнісний підхід: два нових концепти, які можуть поставити освіту з голови на ноги —> https://youtu.be/eqFNEsQEM7o

Тетяна Степурко, керівниця офісу впровадження україно-швейцарського проєкту “Розвиток медичної освіти”, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  • Розширена роль медичної сестри на первинній ланці: перші результати пілотного проєкту —> https://youtu.be/6yX1VG-JmDc

Матвій Хренов, співзасновник Українського центру охорони здоров’я(UHC),

Іван Дідик, медичний директор медичного центру «Відновлення», консультант нашого проєкту з питань медсестринства та впровадження проєкту «Медсестра з розширеними повноваженнями».

  • Результати дослідження «Розподіл ролей серед надавачів ПМД в Україні» —> https://youtu.be/Z8KTEfUYyn4 

Дарина Богдан, координаторка нашого проєкту з розбудови потенціалу і з моніторингу й оцінювання, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Ольга Короленко, координаторка нашого проєкту з розбудови потенціалу і з моніторингу й оцінювання.

  • Платформа електронного репозиторію для надавачів медичної допомоги —> https://youtu.be/kMMNYD0MB2A 

Віталій Заєць, консультант нашого проєкту з інформаційно-комунікаційних технологій.

Доповіді були підготовлені україно-швейцарським проєктом «Розвиток медичної освіти» на запрошення Міністерства охорони здоров’я для демонстрації на II щорічному форумі з питань кадрових ресурсів охорони здоров’я «Кадри вирішують все» (27-28 січня 2022 року). Контент надано МБФ «Здоров’я українського народу» задля безоплатного розповсюдження. Додаткова інформація на сайті https://houp.org