Останній епізод першого сезону подкасту «Намацальна медосвіта»

Поділитися

Медична освіта України зсередини —> https://li.sten.to/bj4ci5wn

Останній епізод першого сезону подкасту «Намацальна медосвіта» точно вартує того, щоб його почути. На завершення року ми підготували розмову з перчинкою, яка буде цікавою як для медичних фахівців і фахівчинь, так і для пацієнтів та пацієнток. 

Як спойлер, залишаємо надихаючу цитату з розмови: «Ми повинні жити життя так, щоб в кінці зрозуміти, що жили недаремно й залишили щось по собі».

Ведучий нового епізоду Михайло Винницький,  соціолог, тренер і викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія». У гостях Дмитро Нестор, активіст, в минулому національний координатор з медичної освіти та пізніше віцепрезидент Ukrainian Medical Students’ Association. Тож сьогодні ви почуєте студентство. Зокрема, співрозмовники обговорили що «не так» в медичній освіті. А найголовніше — поговорили про те, що робити аби стало «так». Тож долучайтеся до цієї розмови та дізнавайтеся більше про:

  • досвід навчання в медичному ЗВО: трагікомічні історії про корупцію,
  • чому Дмитро вирішив стати лікарем, але не обрав навчання в інтернатурі,
  • альтернативні шляхи: що робити з нашою недосконалою медичною освітою,
  • чому лише невелика частка студентів медичних ЗВО проявляють студентську суб’єктність,
  • роль та цінність хороших викладачів та викладачок в житті студентства,
  • чому в західних країнах розпочати навчання на лікаря чи лікарку приймають в більш свідомому віці,
  • ставлення студентів та студенток до дисциплін, які спрямовані на розвиток м’яких навичок,
  • розширення світогляду: проблема ізольованості студентства медичних ЗВО від інших спеціальностей.

Наприкінці епізоду ви почуєте рубрику Матвія Хренова, співзасновника Українського центру охорони здоров’я (UHC) «‎Що ви там вже вичитали?!» або «‎Нащо мені ті книжки, я ж читав накази!» На кінець року Матвій підготував цілий список книг про постапокаліпсис. Якщо у вас виникають сумніви, що така література не буде цікавою для вас, то сміливо женіть їх геть! Часто в постапокаліптичних історіях можна знайти набагато більше, ніж здається. Тож маємо такий (не)величкий список:

Подкаст «‎Намацальна медосвіта»‎ створено командою україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» в співпраці зі студією подкастів The Ukrainians.