Новий епізод подкасту «‎Намацальна медосвіта» про людяність та емпатію в охороні здоров’я

Поділитися

Людяність та емпатія в охороні здоров’я —> li.sten.to/jh54fdvb

Медичні фахівці й фахівчині обов’язково мають розвивати крім hard skills ще й так звані «‎м’які навички»‎. Це потрібно, щоб надавати якісну медичну допомогу й ефективно комунікувати з пацієнтами та пацієнтками.

В 11-му епізоді подкасту «‎Намацальна медосвіта» Михайло Винницький, соціолог, тренер і викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» говорить з Оксаною Петринич, викладачкою Буковинського державного медичного університету, дослідницею й співавторкою посібника «‎Людяність та емпатія в охороні здоров’я»: https://bit.ly/3WDKLgV про студентоорієнтованість, категоричний імператив Канта як філософське підґрунтя людяності, а також про розвиток навички співчуття, емпатії й співпереживання:

  • мрія дідуся: як Оксана Петринич потрапила в медичний університет та яким було її навчання,
  • студентоцентровані й партнерські стосунки зі студентами та студентками,
  • ланцюжок людяності: що вкладають в поняття «‎людяність»‎, коли кажуть про людяних медичних працівників,
  • вимірювання рівня емпатії серед студентів і студенток медичних ЗВО,
  • покращення морально-етичного духа у медичних ЗВО.

Наприкінці епізоду у рубриці «‎МЗС», aka медицина, заснована на свідченнях, Дмитро Гуляєв, керівник видавничих, дослідницьких та освітніх проєктів, ГО Українська Асоціація боротьби з інсультом ділиться історією про хибні уявлення геніального вченого та його одержимості у їх поширенні. Переконані, вам буде цікаво дізнатися як Нобелівський лауреат Лайнус Полінг став мракобісом.

Подкаст «‎Намацальна медосвіта»‎ створено командою україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» в співпраці зі студією подкастів The Ukrainians.