Долучайтеся до стрімів в рамках Research and communication retreat

Поділитися

Долучайтеся до прецікавих стрімів, що проходитимуть у рамках Research and communication retreat — завершальної події Конкурсу дослідницьких команд та ідей пілотних ЗВО нашого проєкту.

21 лютого 2023 (вівторок)

09:20 — 11:00

  • ‘Advantages and drawbacks of value based health care’ —> http://surl.li/ezcef
  • Спікер: Вім Гроот, доктор філософії, професор економіки охорони здоров’я, професор освіти, засновної на свідченнях Маастрихтського університету.

21 лютого 2023 (вівторок)

17:30-18:30

  • Панельна дискусія «‎Публікувати чи не публікувати»‎? —> http://surl.li/ezbzm серед спікерів:
  • Вім Гроот, доктор філософії, професор економіки охорони здоров’я, професор освіти, засновної на свідченнях Маастрихтського університету,
  • Кирило Безкоровайний, популяризатор науки, співзасновник видання Куншт,
  • Олена Ігнащук, координаторка з медичної освіти україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»,
  • Наталя Шнир, співзасновниця видавництва Віхола,
  • Модерує розмову Віктор Артеменко, фахівець у сфері публічних політик і стратегічного планування україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

22 лютого 2023 (середа)

15.15 — 16.45

  • ‘The impact of EU membership on higher education in Ukraine’ —> http://surl.li/ezbyv
  • Вім Гроот, доктор філософії, професор економіки охорони здоров’я, професор освіти, засновної на свідченнях Маастрихтського університету.

Ви можете дивитися стріми за посиланнями в цьому дописі, тобто на нашому YouTube-каналі. Щоб не пропустити трансляції — перейдіть за посиланнями вище й поставте собі нагадування натиснувши на кнопку  «Сповістити мене». Або зайдіть у відповідний час сюди, на нашу сторінку у Facebook — тут стріми почнуться автоматично у вищезазначений час.